Kestelli Turizmcinin başarısı

Ana Sayfa » Haberler » Turizm » Kestelli Turizmcinin başarısı
Paylaş
Tarih : 12 Haziran 2017 - 10:31

arsi_ye_cifte_odul_h19701_f14efHoliday Check 2017’nin en iyi otelleri listesinde Alanya’dan iki konaklama tesisi bulunuyor. Bunlardan birisi Arsi Otel, diğeri de Kleopatra Arsi.

37 yıllık yaşamının 28 yılını turizme adayan Kestelli işadamı Ali Boz‘un sahibi olduğu üç turistik tesisten ikisi Holiday Check 2017’nin en iyi otelleri arasına girmeyi başardı. Alman müşterilerinin Holiday Check 2017’ye ait web sitesine yapılan yorumlara göre seçilen en iyi oteller arasına girmeyi başaran Boz’a ait Arsi Otel ve Kleopatra Arsi, Alman müşterilerinin yorumlarıyla en iyi müşteri memnuniyeti ödülü almaya hak kazandı. 35 ülkeden toplam 695 otelin dahil olduğu oylamada ödül kazanan listeler arasına adını yazdırmayı başaran iki otel sayesinde Alanyalı turizmcilerin morali biraz olsun yerine geldi. Holiday Check 2017 ödülü alabilmek için de işlettiğiniz oteller, 5 ve üzeri puana, en az yüzde 90 tavsiye oranına ve 50 misafir yorumuna sahip tesislerin arasından seçiliyor.

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇOK ÖNEMLİ”

Alanya’daki üç turistik tesisten ikisine müşteri memnuniyeti ödülü verilmesinin haklı onuru ve gururunu yaşadığını söyleyen Kestelli  Ali Boz, “Bu onuru bize yaşatan tüm personellerime teşekkür ediyorum. Böylesi bir dönemde üç otelimden ikisinin ödül almış olması bizi mutlu etti. Bugüne kadar kazanacağımız parayı değil, otelimde konaklayan müşteriyi nasıl memnun edebiliriz diye düşündük ve müşteri memnuniyetine paradan daha çok da önem verdik. Eğer siz otelinizde konaklayan müşteriyi memnun edebilirseniz, onlara güler yüzlü personel ve kaliteli hizmet verirseniz, o müşteri gelecek yıllarda da aynı tesisi seçerler, kendisini mutlu bir şekilde ülkesine gönderen otelde tatil yaparlar” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İsveç’ten iyi haber
İsveç’ten iyi haber

İsveç’ten Türkiye’ye yaz sezonu için yapılan rezervasyonlarda geçen yıla oranla yüzde 83 artış olduğu bildirildi. İsveçli turistin

Ağa Bulgaristan’da
Ağa Bulgaristan’da

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz, “Sofya’da yapılan turizm fuarında Alanya’ya kardeş şehir teklifi geldi”

Yol bitince turist yağacak
Yol bitince turist yağacak

Kalkınma Bakanı Elvan, “Konya-Hadim-Taşkent üzerinden Alanya’ya yol bağlantı çalışmamız devam ediyor. Bin metrenin üzerinde uzunluğu