10557256_395090210674674_2160721015086461716_nMahmutlar Kılıçaslan İlkokulunda hayata ve eğitime dair güzel şeyler oluyor. Çalışınca oluyormuş deyimi okulun herşeyi olan öğretmeni Fatma Ayan için tıpa tıp uyuyor.
Yaptığı birbirinden önemli aktivitelerin bir yenisini daha ekleyen Kılıçaslan İlkokulu diğer okullara örnek olsun dedirtti.
Kılıçaslan İlkokulunun doğal güzelliği ve eşsiz manzarası ve Milli Eğitim Bakanlığının ‘Okullar Hayat olsun’ projesi kapsamında Alanya Huzurevi sakinleri, Mahmutlar Kılıçaslan İlkokulunda unutulmayacak birgün geçirerek huzurlu ve mutlu bir gün geçirdiler.
Okul velileri tarafından hazırlanan yiyecek ve içecekler huzurevi sakinlerine sunuldu. Kılıçarslan ilkokulu’nu ve dünyada ikinci olan Açık Hava Halk Kütüphanesini gezen ve okul öğrencileri ile kaynaşarak ömürlerine güzel bir gün daha ekleyen Huzurevi sakinleri bu ortamı hazırlayan ve tertipleyen Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven’e, Alanya Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’e,  Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top’a ve okul öğretmeni Fatma Ayan’a teşekkür ettiler.