Görüşmeyeli uzun zaman oldu ve sizleri çok özledim…

Kaldığımız yerden devam edelim. Eski okuyucularım için bir hatırlatma, yeni okuyucularım için tanıtma babından, önceki sayılarımızda neler yaşamış neler paylaşmıştık gözden geçirelim.

Tabi ki en çokta sağlıktan, sağlıklı yaşamaktan, sağlıklı yaşlanmaktan, doğal beslenmekten, GDO’lar, Hibrit tohumlar ve Chemtrails’lerden bahsetmiştim hatta bir sayımızda da  “hiç hasta olmadan yaşamak mümkün mü?’’ diye sormuş cevabını da ‘’kocaman evet!’’ hiç hasta olmadan yaşamak mümkün şeklinde vermiştik.

Evet, evet bundan sonra da bu tür hayati sorular sorup, sorgulayıp cevap bulmaya ve cevap vermeye çalışacağız… Yine eski sayılarımızdan da hala güncelliğini koruyan yazılarımızı belki yeniden paylaşacağız.

Konularımız tabi ki başta sağlık olacak. Gelecek hafta yine çoğumuzun ilgisini çekecek olan bir soru soracak ve yine buna cevap vereceğiz. ‘’Kilo problemi…’’

Her şeyi yiyelim ama kilo almayalım, kilomuzu verelim ama geri almayalım… Kısacası “hep aynı ideal kiloda kalabilir miyim?” diye soracağız ve yine cevap “Evet!” olacak. Hatta önümüzdeki sayıda detaylıca açıklayacağımız ‘’Infrared Teknolojisi ‘’ile 25 dakikada, 100 ila 300 gram yağlarımızdan kurtulurken, sağlıklı yaşamanın formülünü paylaşacağız.

Sizin öneri, yapıcı eleştirici ve fikirlerinize bir telefon uzaklığında, hep açık olacağım…

Mahmutlar bizim küçük değerli incimiz ve biz kocaman Mahmutlar Post Ailesiyiz. Ne kadar iletişimde kalırsak o kadar birbirimize faydalı oluruz.

Ayrıca hepimizin bildiği gibi MAHKOD (Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği)’umuz kuruldu. Sesimizi duyurabileceğimiz bir derneğimiz var ve bu dernekte Başkan Yardımcısı olmaktan da onur duyuyorum.

Biz birlikte bir gücüz…

İlerleyen sayı ve yazılarımızda, başta sağlıklı yaşamak olmak üzere muhtelif konuları işlemek ve görüşmek üzere…

Arzu eden okuyucularımızın beni bizzat ziyaret edebilecekleri bir de ofisimiz var artık, hepinizi bekliyorum. Adres; Şekerhane Mahallesi, Şevket Tokuş Caddesi, Şevki Alaydın Plaza (yirmi beş metrelik yol ikinci Turkcell karşısı) kat 1 Alanya.

Sağlıkla kalın.

Ayşe KAYA

[email protected]

0532 708 17 90