Köseoğlu bize kör mü bakıyor?

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Köseoğlu bize kör mü bakıyor?
Paylaş
Tarih : 29 Temmuz 2013 - 15:42

köseoğluMahmutlar’da ikili eğitim yapılmasına rağmen, sınıflar balık istifi gibi. Okul sayısı çok az, 42 yıllık eğitim camiası içinde bulunan 9 yılı Mahmutlarda, 26 yıllık Alanya Milli Eğitim Müdürü olan Köseoğlu, Mahmutlar’daki okul ihtiyacını görmüyor mu?        

Mahmutlar Post Gazetesi’nin geçtiğimiz haftalarda yayımladığı, ‘Çıkın, içinden çıkabilirseniz’ manşet haberinden sonra Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Köseoğlu’na tepki yağmaya devam ediyor. Mahmutlar Post Gazetesi’ne gelen yüzlerce tepki telefonun da, ‘Köseoğlu 26 yıldır Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapıyor. Alanya’nın en büyük beldesi Mahmutlar’ın, eğitimde ne kadar geri kaldığını körler ve sağırlar bile anladı ama Köseoğlu anlamadı” dediler.

YOKSA BİLMEDİĞİMİZ KİNİ Mİ VAR?

Mahmutlar halkı 1976 -1985 yılları arasında Mahmutlar Ortaokulu’nda müdürlük görevini 9 yıl süre ile yerine getiren Köseoğlu’nun, Mahmutlar’a karşı bir kininin olup olmadığını Mahmutlar Post Gazetesi yetkililerine sordular.

Mahmutlar halkı, “26 yıldır Alanya Milli Eğitim müdürlüğü yapan Köseoğlu Mahmutlar’ı çok iyi tanıyor. 9 yıl Mahmutlarda görev yapan biri Mahmutların eğitim sorununu bilmez mi? 26 bin nüfuslu beldemizde 4 ilköğretim okulu bulunuyor. Bu okulların ikisini hayırseverler tarafından yapıldığını biliyoruz. Beldemizde bulunan tek liseyi de hayırsever Kaptanoğlu ailesi yaptırdı. Peki, Milli Eğitim Müdürü Mahmutlar için ne yaptı. Sınıfları inceledi mi, Mahmutlar’ın dününü, bugününü ve yarınını eğitim ile planlamış mı?” diye sorular yönelttiler.

26 KOCA YIL

26 yıl Alanya Milli Eğitim Müdürü olan İbrahim Köseoğlu’nun 9 yıllık Mahmutlar Ortaokulu Müdürlüğü ile birlikte 35 yılı Alanya’da doldurduğu, 1971-1972 yıllarında Kayseri’nin Tomorza ilçesinde ortaokulda Sosyal Bilgiler Öğretmeni ve Müdür vekilliği görevi, 1973-1976 yılları arasında ise Kayseri Erkilet Ortaokulu Müdürlüğü görevinde bulundu. Bu hesaplara göre Köseoğlu 42 yıldır görevini sürdürmekte.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Sıddık Uyar Muhtar adayı
Sıddık Uyar Muhtar adayı

Mahmutlar’da muhtar adayları artmaya başladı. Muhtar Ahmet Top, Hülya Demir, Ali Özdemir, Muhiddin Çatar’dan sonra Mahmutlar Yayla Yolu üzerinde

İmamlar’dan Çanakkale programı
İmamlar’dan Çanakkale programı

Mahmutlar’da bulunan İmamlar eşliğinde  ‘Şehitlerimiz ve Gazilerimize vefa’ programı Mahmutlar Cumhuriyet Camisinde 18 Mart 2018

Güney görevden alındı
Güney görevden alındı

2014 yılından bu yana Büyükşehir Koordinatörü olarak mesai yapan Hüseyin Güney’in görevine İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda