Kutlu Doğum Haftası Kutlandı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Kutlu Doğum Haftası Kutlandı
Paylaş
Tarih : 24 Nisan 2017 - 10:24

DSC_0049Mahmutlar Merkez Camii de Kutlu Doğum Haftası nedeniyle mevlit okunup ekmek arası döner ikram edildi.
Geçtiğimiz Çarşamba Günü saat 12 de Mahmutlar Merkez Camii de Kutlu Doğum Haftası nedeniyle mevlit okunup ekmek arası döner ikram edildi. Gerçekleştirilen Kutlu Doğum Haftası programına Mahmutlar’da bulunan Camii imamı ve müezzinleri, çevredeki okul öğretmen ve öğrencileri, belediye personelleri ve birçok sayıda vatandaş katıldı.

KARGICAK’TA DA KUTLU DOĞUM KUTLANDI

11-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan, ‘Kutlu Doğum Haftası’ Kutlama etkinlikleri Kargıcaktaki Camii imamları tarafından kutlandı. Bu kapsamda Camii imamları vatandaşlara Karanfil dağıttı. Bu yıl ‘Kutlu Doğum Haftası’nın ‘Hz. Peygamber ve Güven Toplumu’ temalı olduğunu açıklayan Kargıcak Hacı Hanifi Dinler Cami imamı Mehmet Orçan, “Kutlu Doğum Haftası 11-20 Nisan tarihleri arasında ülkemizde değişik organizasyonlar ile kutlandı. Biz de Kargıcak da bulunan imamlar olarakolarak değişik etkinliklerle Peygamber efendimizi hatırlamak ve anmak adına kutlamalar gerçekleştirdik.Kutlama etkinliklerimiz kapsamında Konuşmacı olarak Uzman Vaiz  Ali Patır katıldı. Bizlere bu önemli haftada destek sağlayan herkese çok teşekkür ederiz dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar