Levhası var ama!

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Levhası var ama!
Paylaş
Tarih : 19 Aralık 2016 - 10:01

15590592_1560724487276266_4676293085497991084_nAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Nisan ayında yaptığı açıklamada Kargıcak Mahallesi’ne Mahmutlar Barbaros Caddesinin devamı şeklinde Dinler Otele kadar çift şeritli yol inşaatının devam ettiğini açıklamıştı. Bu açıklamanın üzerinden sekiz ay geçmesine rağmen bu yol üzerinde her hangi bir yol çalışmasına henüz başlanmadı.  2016 yılı Nisan ayında Türel’in yaptığı yol çalışması açıklamasına dönemin MHP İlçe Yöneticisi Bahri Kaya ‘Ortada yol çalışması falan yok ama çalışmaların başlanacağı bilgisi var’ demişti. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Türel’in resmi bulunan ‘Yol çalışmaları’ levhasını geçtiğimiz hafta resimledik. Kargıcak halkı burada levhalar eskidi fakat yol çalışması halen yapılamadı merakla bu yolun Mahmutlar’daki Barbaros Caddesi gibi olmasını bekliyoruz. Acaba Türel başkana Kargıcak’a yol yapıyoruz diye yanlış bir bilgimi verdiler diye aklımıza da gelmiyor değil” dediler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”
Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”

Hemşerimiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mahmutlar’a gelerek AK Parti Mahmutlar seçim ofisini açtı. Geniş koruma ordusunun kuş uçurtmadığı