MAHKOD 1. Genel kurulunu yaptı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » MAHKOD 1. Genel kurulunu yaptı
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2018 - 11:02

Mahmutlar’ın sorunlarına çare bulacak ve gelişimi konusunda çalışma yapması için kurulan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD ilk genel kurulunu Mahmutlar Düğün Salonunda gerçekleştirdi.

Divan Başkanlığına Yalçın Durmuş ve katip üyeliğine Mali Müşavirler Ercan Çatal ile Hasan Top’un yaptığı genel kurula 40 üyeden 30 kişi katıldı. Genel kurul salonunda bir konuşma gerçekleştiren MAHKOD geçici başkanı Mesut İlhan, “Amacımız Mahmutlar’ın gelişmesi, şehirleşmesi ve rantının artırılmasıdır” dedi.

MAHKOD’un ilk yönetimine 3 yıllığına Mesut İlhan, Kayhan Balta, Cengiz Uğurkutu, Mahmut Sarıkan, Ayşe Kaya, İbrahim Eryılmaz ve Durmuş Yalçın seçildiler.

Yönetim Kurulu görev dağılımı önümüzdeki hafta yapılacak yönetim toplantısında belli olacak. Mahmutlar Yardımlaşma ve Koruma Derneği Denetleme kuruluna Ercan Çatal, Şaban Kaya, Av. Murat Can seçildiler.

Yönetim Kurulu yedek listeye Abdullah Yazar, Ali Koç, Mustafa Gezen, Hüsamettin Akyüz, Garip Uçak, Soner Şafaktepe, Şükrü Kara seçilirken, Denetleme yedek üyeliklere, Hasan Top, Ümit Şimşek ve İbrahim Boztaş seçildiler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yücel, “MAHKOD”lu oldu
Yücel, “MAHKOD”lu oldu

Mahmutlar’ın yeni Derneği MAHKOD Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ziyarette bulundu. Yücel, MAHKOD’a üye oldu ve yatırımlarla

Ömer Özbek vekil aday adayı
Ömer Özbek vekil aday adayı

24 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde MHP’den Milletvekili aday adayı Mahmutlarlı işadamı Ömer Özbek oldu. Adaylığı sosyal medyadan arkadaşları

Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”
Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”

Mahmutlar’ın efsane başkanı Alaattin Çakır Alanya Dim TV’de Gazeteci Mehmet Ali Dim’in İğneli Fıçı Programına konuk oldu. Çakır Mahmutlar’a