MAHKOD 1. Genel kurulunu yaptı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » MAHKOD 1. Genel kurulunu yaptı
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2018 - 11:02

Mahmutlar’ın sorunlarına çare bulacak ve gelişimi konusunda çalışma yapması için kurulan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD ilk genel kurulunu Mahmutlar Düğün Salonunda gerçekleştirdi.

Divan Başkanlığına Yalçın Durmuş ve katip üyeliğine Mali Müşavirler Ercan Çatal ile Hasan Top’un yaptığı genel kurula 40 üyeden 30 kişi katıldı. Genel kurul salonunda bir konuşma gerçekleştiren MAHKOD geçici başkanı Mesut İlhan, “Amacımız Mahmutlar’ın gelişmesi, şehirleşmesi ve rantının artırılmasıdır” dedi.

MAHKOD’un ilk yönetimine 3 yıllığına Mesut İlhan, Kayhan Balta, Cengiz Uğurkutu, Mahmut Sarıkan, Ayşe Kaya, İbrahim Eryılmaz ve Durmuş Yalçın seçildiler.

Yönetim Kurulu görev dağılımı önümüzdeki hafta yapılacak yönetim toplantısında belli olacak. Mahmutlar Yardımlaşma ve Koruma Derneği Denetleme kuruluna Ercan Çatal, Şaban Kaya, Av. Murat Can seçildiler.

Yönetim Kurulu yedek listeye Abdullah Yazar, Ali Koç, Mustafa Gezen, Hüsamettin Akyüz, Garip Uçak, Soner Şafaktepe, Şükrü Kara seçilirken, Denetleme yedek üyeliklere, Hasan Top, Ümit Şimşek ve İbrahim Boztaş seçildiler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar