Mahmutlar’ın geleceği parlak

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’ın geleceği parlak
Paylaş
Tarih : 01 Mart 2010 - 15:40

Mahmutlarspor Kulübü Başkanı Murat Can, Mahmutlarspor’un altyapısını oluşturacak genç yeteneklerin seçileceği bir programı uygulamaya koyacaklarını dile getirdi.

Mahmutlarspor Kulübü Başkanı Murat Can, Mahmutlarspor’un geleceğinin Mahmutlar’lı gençlerden geçtiğini belirtti.

Artık altyapıya önem vereceklerini ve en kısa sürede Mahmutlarspor’un altyapısını oluşturacak genç yeteneklerin seçileceği bir programı uygulamaya koyacaklarını dile getiren Can, “Mahmutlar’da sporu geliştirmemiz ve futbol dışındaki diğer branşlarda da var olduğumuzu göstermemiz gerekmektedir” dedi.

Mahmutlarspor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren judo takımının çalışmalarını denetleyen Can, “Uluslar arası birçok şampiyonada Mahmutlar’ı başarıyla temsil eden judo takımımızın Urfa’da yapılacak gençler Türkiye judo şampiyonasından çok ümitliyim. Gençlerimizden kesinlikle derece bekliyorum. Zaten onların çalışmalarını izleyince bunun zor olmayacağını gördüm. Çok iyi bir ekibimiz var, gerek hocamız Mustafa Mert gerekse, sporcularımız Mahmutlar’ı nasıl temsil edeceklerini ve bizim onlardan beklentilerimizi çok iyi biliyorlar. Bizde yönetim olarak onların yanındayız, daha büyük zaferlere imza atmaları için her türlü desteği vereceğiz” dedi.

    Mahmutlar spor kulübü Başkanı Murat Can, “Geleceğe dair planlar yaptıklarını ve uygulayacakları sistemin sporun her branşında mutlak başarılar getireceğini’ söyledi.

Can, “Ben Mahmutlar’ın spordaki geleceğini çok parlak görüyorum. Gençlerimize güveniyorum. Koyma suyla değirmen döndürmeyecek suyun kaynağına ineceğiz.

Yapacağımız seçmelerle sporun her dalında Mahmutlar’ı şaha kaldıracağız. Çok motive olmuş birbirine kenetlenmiş bir yönetim kurulumuz var. Yönetim kurulumuzu oluşturan her arkadaşımızın ortak amacı beldemizde sporun geliştirilmesidir.

Ancak sadece futbola bağımlı kalmayacağız. Önümüze bir hedef koyduk. Bir kaç yıl içinde Mahmutlar’lı gençler hem futbol takımımızda hem de diğer branşlarda Beldemizi başarıyla temsil edeceklerdir”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Türel’den on numara hizmet
Türel’den on numara hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta Yakınları Sosyal ve Kültürel