Mahmutlar’daki Kurum, Kuruluş ve Dernekler bir araya gelerek ‘Mahmutlar Bayramlaşıyor’ programı gerçekleştirecek. MAHKOD önderliğindeki Bayramlaşma 1. Bayram Saat 11 ile 13 arası. Tüm halkımız davetlidir.
Mahmutlar’da halk ile toplu bayramlaşma programı tekrar başlıyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD tarafından organize edilen ‘Mahmutlar Bayramlaşıyor’ Programına Alanya Belediyesi, Mahmutlar Muhtarlığı, Mahmutlarspor, Mahmutlar Restaurantcılar ve Lokantacılar Derneği, Mahmutlar Sanayi Koop, Mahmutlar Halk Otobüsleri Koop, Mahmutlar Birlik Taksi, Mahmutlar’lı Belediye Meclis Üyeleri, Muhtar Adayları, AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi Mahmutlar Mahalle Temsilcilikleri organizasyona katılarak destek verecekler.
BİRİNCİ BAYRAM SAAT 11 İLE 13 ARASINDA
MAHKOD Derneğinin Organize ettiği, Kurum, Kuruluşlar ve Derneklerin destek verdiği ‘Mahmutlar Bayramlaşıyor’ Programı 15 Haziran 2018 tarihinde 1. bayram günü saat11 ile 13 arasında Alanya Belediyesi Mahmutlar Hizmet Binası önünde gerçekleşecek.
GELENEKLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ
MAHKOD Başkanı Mesut İlhan geleneklerimizi sürdüreceğiz dedi. Konuyla ilgili Gazetemize bir açıklama yapan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan “Mahmutlar’da belediyemiz kapanmadan önce her Bayram Belediye öncülüğünde Bayramlaşmalar yapılırdı ve Vatandaşlarımız bir araya gelerek birlik beraberlik örneği sergileyerek bayramlaşırdı. Belediyemiz kapandı bu geleneğimizde son buldu. MAHKOD öncülüğünde Belediyemiz tekrar açılıncaya kadar geleneklerimizi yaşatmak için tüm kurul,  kuruluşlar ve Derneklerle bir araya gelerek Bayramlaşma programını yerine getireceğiz. 1. Bayram günü Saat 11 ile 13 arasındaki bayramlaşma programına tüm Mahmutlar’da yaşayan vatandaşlarımızı Bayramlaşmaya davet ediyoruz” dedi.