Mahmutlar Saadet’e akıyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar Saadet’e akıyor
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2010 - 11:28

Mahmutlar’da Saadet Partisine yeni katılımlar oldu. Sarıkan, “Mahmutlar’ın Saadet’e ihtiyacı var” dedi.

Saadet Partisi Mahmutlar Belde Teşkilatı, haftalık olağan toplantısını Partiye yeni katılan üyelerle birlikte gerçekleştirdi.

Belde Başkanı Aziz Sarıkan, yaptığı konuşmada; “Özellikle Yukarı Mahalle’den partimize gösterilen ilgi ve alaka bizleri memnun etmiştir. Emin Uyar, Cemal Uyar, Murat Sandal, Gökhan Engürlü gibi nüfuzlu kişilerin partimize girmesi partimizce memnuniyetle karşılanmıştır. Ayrıca, Yeni Mahalle’den Coşkun Göçmen, İnşaat Mühendisi İlhan Bayrak, Cumhuriyet Mahallesi’nde Ergaz Bayii Cemal Çetin ve Abdülkadir Çelik, Göleviz Mahallesi’nden Mehmet Karaslan ve arkadaşları partimize iştirak ederek, “Mahmutlar’ın sorunlarına hep birlikte çözüm bulacağız” demişlerdir.

   MAHMUTLAR’IN SAADETE İHTİYACI VAR

Belde Başkanı Aziz Sarıkan, “Mahmutlar’ın Saadete ihtiyacı var. Mahmutlar halkıyla yaptığım görüşmeler neticesinde, halkın şimdiki Belediye Yönetiminden memnun olmadığını gördüm. Bana dedikleri tek bir cümle her şeyi anlatmaya yetiyordu” dedi

 YAĞMURDAN KAÇALIM DERKENDOLUYA YAKALANDILAR…

 Sarıkan, Mahmutlar halkı önceki Belediye Yönetiminden memnun değildi ve değiştirme gereği duymuştu. Ama yaptıkları hata neydi? Bir yanlışı bir başka yanlışla düzeltmeye kalktılar. Yani yağmurdan kaçalım derken, doluya yakalandılar. Hâlbuki biz, Mahmutlar Halkına güneşli havayı göstermiştik. Ama Halkımız ıslanmayı tercih etti.  İnşallah bundan sonraki seçimlerde, günlük güneşlik, saadetli bir havayı tercih ederler. Çünkü Halkımız, her şeyin en iyisine layıktır” dedi.

     SARIHASANLI ÜVEY EVLAT MI?

 Sarıkan, “Sarıhasanlı da yaşayan birisi olarak, Belediye yönetimine sormak istiyorum. Burası sizin üvey evladınız mı? Neden hizmetlerden nasibini alamıyor burası. Geçenlerde Göleviz ve Sarıhasanlı halkı toplanmışlar ve halk otobüslerinin belli saatlerde bu mahallelerden geçmesini istemişler. Bunun için imza toplamışlar. Kendilerini tebrik ettim. Belediye yönetimi, inşallah bu konuda duyarlı olacaktır. Ayrıca, yeni açılacak çevre yolu ile ilgili Belediye yönetiminden açıklayıcı bilgiler istiyoruz. Çevre yolunun altında 18.madde uygulaması yapılacakmış. Bununla ilgili de açıklayıcı bilgiler istiyoruz” dedi.

BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ..

“Türkiye’de “Belediyecilik” denince, akla Milli Görüş gelir” diyen Sarıkan, “Nedeni ise, Hizmette eşitlik ve adalet vardır. Hile hurda yoktur. Önce ahlak ve maneviyat vardır. İnsan hakları ve özgürlükler vardır. Önce insan felsefesi hâkimdir. CHP’li Belediye yönetiminin çıkardığı belediye bültenindeki yazı dikkatimi çekti” dedi.

 ÖNCE İNSAN DİYORSAN, GEREĞİNİ YAPACAKSIN..

Sarıkan sözlerini tamamlarken, “Bültenin kapağında yazan yazıda “önce insan” yazıyordu. Bu slogan Saadet Partisi’nin seçimde kullandığı slogandı. Demek ki, bizden bişeyler öğrenmeye başlamışlar.. Ama çeliştikleri nokta ise hem insan diyorlar hem de insana eziyet ediyorlar. Okullardaki hizmetlilerin durumu ve Mahmutlar’daki yardıma muhtaç yaşlılar ile maddi durumu iyi olmayan öğrenciler gözlerimizin önündedir. Belediye yönetimi aciz durumdadır. Ne yaptığını bilemez olmuştur” diyerek sözlerini bitirdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Türel’den on numara hizmet
Türel’den on numara hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta Yakınları Sosyal ve Kültürel