Mahmutlar Tek yürek…

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar Tek yürek…
Paylaş
Tarih : 06 Mart 2018 - 12:50

123Türk silahlı Kuvvetlerinin sınır ötesi Afrin’de sürdürdüğü Zeytindalı Operasyonuna destek olmak ve moral vermek için Mahmutlar’da bulunan Okullar ve Din görevlileri hep birlikte Mahmutlar Jandarma Karakoluna ziyaret gerçekleştirdiler.

Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi,50.Yıl Ahmet Keşoğlu İlköğretim Okulu, Selçuklu Orta Okulu, Mahmutlar İlk Öğretim Okulu, Halil Ülker İlköğretim Okulu, Kız Kuran Kursu din görevlileri öğretmen ve öğrencilerle birlikte Mahmutlar Jandarma Karakolunu ziyaret ettiler ve askerler için dua ettiler. Mahmutlar’ın tek yürek olarak Askerine sahip çıkması Mahmutlar halkı tarafından takdir ile karşılandı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar