Mahmutlar’a büyükşehir bankları

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’a büyükşehir bankları
Paylaş
Tarih : 13 Nisan 2015 - 11:08

007Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı Park ve Bahçeler ekipleri tarafından Mahmutlar Mahallesi’ne büyükşehir tarafından üretilen oturma bankları konuldu. Mavi turuncu banklar Mahmutlar Menderes Bulvarı’ndaki uygun yerlere monte ediliyor.

Mahmultlar’ın en hareketli yerlerinden biri olan Menderes Bulvarı’na yerleştiren oturma bankları yürüyüşe çıkan vatandaşlar ile bölgeye gelen turistlerin kısa sürede olsa oturup dinlenmelerine imkan sağlayacak. Menderes Bulvarı’yla başlayan oturma bankları önümüzdeki süreçte Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki sorumluluk alanında bulunan caddelerde uygun olan yerlere de konulacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Büyükşehir Belediyesi olarak Alanya’daki ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda sorumluluk alanlarımızda yerlere bazı düzenlemeler yapıyoruz. Oturma bankları da bu uygulamalardan biri. Önümüzdeki günlerde diğer caddelerde de uygun yerlere oturma bankları koyacağız”  dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar