Mahmutlar’a müjde var

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’a müjde var
Paylaş
Tarih : 26 Ekim 2015 - 9:49

Ahmet TopMuhtar Ahmet Top ve Mahmutlarlı vatandaşların çabaları sonucu Alanya Kaymakamlığı, mahalleye Kapalı Spor Salonu yapılması için düğmeye bastı.

5 binden fazla öğrencinin yaşadığı Mahmutlar’da kapalı bir spor salonu olmaması gençlerin en büyük eksikliği olarak geçtiğimiz yıllarda göze çarpıyordu.

Konuyla ilgili çalışma başlatan Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top ve Mahmutlarlı vatandaşlar, İçişleri Bakanlığı, Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Valiliği gibi birçok kuruma dilekçe yazmışlardı. Vatandaşların dilekçelerine müjde niteliğinde bir yanıt geldi.

Alanya Kaymakamlığı’ndan gelen yanıtta vatandaşların talebi doğrultusunda çalışmaların başlatıldığı ve ilgili kurumların konuyla ilgili görüşmelere başladıkları belirtildi.
Duruma çok sevinen Mahmutlarlı vatandaşlar, “Kapalı Spor Salonu’nun inşa edileceği günü sabırsızlıkla bekliyor” dediler.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Türel’den on numara hizmet
Türel’den on numara hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta Yakınları Sosyal ve Kültürel