Mahmutlar’a müjde var

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’a müjde var
Paylaş
Tarih : 26 Ekim 2015 - 9:49

Ahmet TopMuhtar Ahmet Top ve Mahmutlarlı vatandaşların çabaları sonucu Alanya Kaymakamlığı, mahalleye Kapalı Spor Salonu yapılması için düğmeye bastı.

5 binden fazla öğrencinin yaşadığı Mahmutlar’da kapalı bir spor salonu olmaması gençlerin en büyük eksikliği olarak geçtiğimiz yıllarda göze çarpıyordu.

Konuyla ilgili çalışma başlatan Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top ve Mahmutlarlı vatandaşlar, İçişleri Bakanlığı, Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Valiliği gibi birçok kuruma dilekçe yazmışlardı. Vatandaşların dilekçelerine müjde niteliğinde bir yanıt geldi.

Alanya Kaymakamlığı’ndan gelen yanıtta vatandaşların talebi doğrultusunda çalışmaların başlatıldığı ve ilgili kurumların konuyla ilgili görüşmelere başladıkları belirtildi.
Duruma çok sevinen Mahmutlarlı vatandaşlar, “Kapalı Spor Salonu’nun inşa edileceği günü sabırsızlıkla bekliyor” dediler.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yücel, “MAHKOD”lu oldu
Yücel, “MAHKOD”lu oldu

Mahmutlar’ın yeni Derneği MAHKOD Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ziyarette bulundu. Yücel, MAHKOD’a üye oldu ve yatırımlarla

Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”
Çakır, “Mahmutlar benim bıraktığım gibi duruyor”

Mahmutlar’ın efsane başkanı Alaattin Çakır Alanya Dim TV’de Gazeteci Mehmet Ali Dim’in İğneli Fıçı Programına konuk oldu. Çakır Mahmutlar’a

Sönmez’e alkış
Sönmez’e alkış

Mahmutlar Post Gazetesi ve MAHKOD Derneği olarak gündeme getirdiğimiz Mahmutlar Saat Kulesi’nin perişanlığı gideriliyor. AK Parti Mahmutlar Mahalle