Mahmutlar’a müjde var

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’a müjde var
Paylaş
Tarih : 26 Ekim 2015 - 9:49

Ahmet TopMuhtar Ahmet Top ve Mahmutlarlı vatandaşların çabaları sonucu Alanya Kaymakamlığı, mahalleye Kapalı Spor Salonu yapılması için düğmeye bastı.

5 binden fazla öğrencinin yaşadığı Mahmutlar’da kapalı bir spor salonu olmaması gençlerin en büyük eksikliği olarak geçtiğimiz yıllarda göze çarpıyordu.

Konuyla ilgili çalışma başlatan Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top ve Mahmutlarlı vatandaşlar, İçişleri Bakanlığı, Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Valiliği gibi birçok kuruma dilekçe yazmışlardı. Vatandaşların dilekçelerine müjde niteliğinde bir yanıt geldi.

Alanya Kaymakamlığı’ndan gelen yanıtta vatandaşların talebi doğrultusunda çalışmaların başlatıldığı ve ilgili kurumların konuyla ilgili görüşmelere başladıkları belirtildi.
Duruma çok sevinen Mahmutlarlı vatandaşlar, “Kapalı Spor Salonu’nun inşa edileceği günü sabırsızlıkla bekliyor” dediler.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kayıp kaçak bedeline zam geldi
Kayıp kaçak bedeline zam geldi

Elektrik zamlandı anladık. Başkasının kaçak kullandığı elektrik’inde zamlanması ve bunu dürüst tüketiciye ödetilmesi ilginç. Bu ay gelecek

Güney sanayi’ye el attı
Güney sanayi’ye el attı

Uzun bir süredir yeni yapılan Mahmutlar Küçük Sanayi Kooperatifinin altyapı su ve yağmur gideri Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması

Yanlış yapan kazanmadı
Yanlış yapan kazanmadı

Elektrikçiler Odası başkanı değişti. Uzun bir aradan beri yoğun olarak çalışan İlyas Bayır yeni başkan oldu. Mahmutlar’dan Bayır’ın