20140813_122154Mahmutlar CHP’de yeni bir temiz sayfa açıldı. Yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra ilk defa Mahmutlar CHP Mahalle binasında İlçe Teşkilatı ve Mahmutlar’lı CHP’liler ile bir toplantı gerçekleşti.
Toplantının amacı kapanan beldelerdeki fos olan Belde Teşkilatlarının yerine yeni, ‘Mahalle temsilcileri kurmak ve 10 ay sonra yapılacak Genel seçimlere hazırlanmak oldu. Alanya CHP İlçe Başkanı Şevki Türktaş, “Kapanan beldelerdeki Mahalle Başkanlarını ve Mahalle yöneticilerini oluşturmak için startı Mahmutlar’da verdik. Çok önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Mahmutlar’lı İnşaat Mühendisi Yılmaz Bağışlar ile eski Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanı Cengiz Tok’a Mahmutlar’daki CHP’yi yeniden yapılandırmak için yetki verdik. Mahmutlar’daki CHP, yine şahlanışa geçerek Alanya’daki önemli bölgelerimizden birisi olacaktır” dedi.
CHP yöneticileri ile birlikte 30 Mart Yerel Seçimlerinde Alanya Belediye Başkan adayı olan Şefik Türktaş ve CHP Alanya Belediye Meclis üyelerinden bazıları da toplantıya katıldı. Toplantıda bazı Mahmutlar’lı partililer yol haritası konusunda görüş alışverişinde bulundular. Partililer parti yöneticilerine esnaf ve halkla ilgili çalışmalar yapılması gerektiğini basın ve Alanya meclisinde bu konuları dile getirilmesi gerektiğini dile getirdiler.