Mahmutlar’da vahşet

Ana Sayfa » Haberler » Asayiş » Mahmutlar’da vahşet
Paylaş
Tarih : 26 Ağustos 2014 - 15:40

nMahmutlar’da Alman uyruklu çift tatil için kiraladıkları dairede elleri ve ayakları koli bantlarıyla bağlanmış halde battaniyelere sarılı vaziyette öldürülmüş olarak bulundu.

OLAY, Mahmutlar Mahallesi’nde bulunan Euro 5 sitesinin 10’uncu katında bulunan dairede meydana geldi. 2 hafta önce tatil için sitede daire kiraladıkları öğrenilen Peter Horvath (50) ve Kerstin Horvath’den (65) 1 haftadır haber alamayan Almanya’daki yakınları durumu sitede oturan tanıdıklarına bildirdiler. İhbar üzerine olay yerine çağrılan jandarma ekipleri çilingir yardımıyla daireye girdiler. Daireye giren ekipler salonda Peter Horvath, yatak odasında ise Kerstin Horvath’ın elleri ve ayakları koli bantlarıyla bağlanmış olarak bazaların altına sokulmuş halde cesetleriyle karşılaştılar. Olay yerinde savcılık tarafından yapılan incelemenin ardından cesetler otopsi yapılmak üzere morga kaldırılırken, olayla ilgili site bahçıvanı ve kapıcısının ifadesine başvuruldu. Çiftin en son 16 Ağustos günü, elektrik faturası ödemek için gittikleri postanede göründükleri öğrenilirken, yaklaşık 1 hafta önce tanıştıkları bir Türk gençle arkadaşlık kurdukları ve bu kişinin siteye belli aralıklarla geldiği öğrenildi. Sitede bulunan güvenlik kamera kayıtlarına el koyan jandarma ekipleri zanlı yada zanlıların yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Fuhuş baskını
Fuhuş baskını

Mahmutlar jandarma Mahmutlar’da fuhuş yapılan otellere baskın düzenledi. Baskın sonrası tutanak tutan Mahmutlar Jandarma birkaç oteli kapattırdı.

Hırsızlar azıttı
Hırsızlar azıttı

Eğitim- Öğretim ve ibadet yerleri hırsızlar tarafından soyulmaya devam ediyor. Alınan tüm önlemlere rağmen hırsızlar dur durak bilmiyor. Mahmutlar

Hırsızlar arsızlaştı
Hırsızlar arsızlaştı

Mahmutlar’da hırsızlık önemli bir gündem maddesi olmaya devam ediyor. Alanya Belediyesi Mobesa kamera sistemini aktifleştirmeli. Her işyerine,