Mahmutlar’dan Mehmetçiğe yardım

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’dan Mehmetçiğe yardım
Paylaş
Tarih : 27 Şubat 2018 - 9:06

28167068_1638152489540518_6215286315602982742_nSınır ötesinde YPG’li Terör Örgütü ile sürdürülen Zeytin Dalı operasyonunu başarı ile yürüten Türk Silahlı Kuvvetlerine Mahmutlar’dan destek geldi.

Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Lisesi öğretmen ve öğrencileri topladıkları 871 lirayı TSK’nın banka hesabına yatırırken, Mahmutlar’da bulunan Hijyen Et Kasap Cuma ve Cumartesi günü kazandıkları geliri tamamı ile TSK’ya bağışladıklarını belirttiler.

İYİ Kİ VARSIN ŞKL

Mahmutlar’ın ilk ve tek lisesi olan Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Lisesi okullar arasında yine bir ilki gerçekleştirerek sosyal yardımlaşma konusunda örnek oldu.

Okul öğretmenleri ve öğrenciler arasında toplanan Türk Mehmetçiğine yardımı sosyal medyadan duyuran Okul Müdürü Yılmaz Kısa, “Okulumuzdan toplanan yardımları Mehmetçik Vakfına yatırdık. Yardım yapan öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz” dedi.

BRAVO HİJYEN ET KASAP

Mahmutlar’ın turuncu bayraklı kasabı Hijyen Et, tüm esnaflara örnek olacak bir kampanya başlattı. YPG’li teröristlerle cephede savaşan kahraman Türk askerlerimize iki günlük işyeri gelirini bağışlayan Hijyen Et sahibi Erdem Uyar, Mahmutlar halkından takdir topladı.

Uyar, “Bu kampanya uzun bir süredir aklımdaydı. Mehmetçiğimizin yüreğimizdeki yeri çok ayrı ve orada Afrin’de görev yapmak kolay değil. Hijyen Et olarak bir nebze yardımım dokunursa ne mutlu bana” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yüzler gülecek
Yüzler gülecek

Mahmutlar’da 2 yıldır açılamayan oteller yeniden kapılarını açmaya başlıyor. Tadilat çalışmaları tüm hızıyla sürerken, 1 Mayıs günü

 MAHKOD Başkanı İlhan oldu
 MAHKOD Başkanı İlhan oldu

Mahmutlar’ın gözbebeği olma yolunda emin adımlarla çalışmalarını sürdüren Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) 1. Genel Kurulunun

Muhtar Başkanlara teşekkür etti
Muhtar Başkanlara teşekkür etti

Alanya’nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar’ın Muhtarı Ahmet Top, Antalya Büyükşehir ve Alanya belediyelerine seslenerek “Hizmetlere