Mahmutlar’dan Mehmetçiğe yardım

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’dan Mehmetçiğe yardım
Paylaş
Tarih : 27 Şubat 2018 - 9:06

28167068_1638152489540518_6215286315602982742_nSınır ötesinde YPG’li Terör Örgütü ile sürdürülen Zeytin Dalı operasyonunu başarı ile yürüten Türk Silahlı Kuvvetlerine Mahmutlar’dan destek geldi.

Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Lisesi öğretmen ve öğrencileri topladıkları 871 lirayı TSK’nın banka hesabına yatırırken, Mahmutlar’da bulunan Hijyen Et Kasap Cuma ve Cumartesi günü kazandıkları geliri tamamı ile TSK’ya bağışladıklarını belirttiler.

İYİ Kİ VARSIN ŞKL

Mahmutlar’ın ilk ve tek lisesi olan Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Lisesi okullar arasında yine bir ilki gerçekleştirerek sosyal yardımlaşma konusunda örnek oldu.

Okul öğretmenleri ve öğrenciler arasında toplanan Türk Mehmetçiğine yardımı sosyal medyadan duyuran Okul Müdürü Yılmaz Kısa, “Okulumuzdan toplanan yardımları Mehmetçik Vakfına yatırdık. Yardım yapan öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz” dedi.

BRAVO HİJYEN ET KASAP

Mahmutlar’ın turuncu bayraklı kasabı Hijyen Et, tüm esnaflara örnek olacak bir kampanya başlattı. YPG’li teröristlerle cephede savaşan kahraman Türk askerlerimize iki günlük işyeri gelirini bağışlayan Hijyen Et sahibi Erdem Uyar, Mahmutlar halkından takdir topladı.

Uyar, “Bu kampanya uzun bir süredir aklımdaydı. Mehmetçiğimizin yüreğimizdeki yeri çok ayrı ve orada Afrin’de görev yapmak kolay değil. Hijyen Et olarak bir nebze yardımım dokunursa ne mutlu bana” dedi.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Türel’den on numara hizmet
Türel’den on numara hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta Yakınları Sosyal ve Kültürel