cavusMahmutlar Devlet ve Belediye yatırımlarından niçin yararlanamıyor. Bir çok İl ve İlçeyi nüfusu ve kriteri ile geride bırakan Mahmutlar cezalandırılıyor mu?
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) rektörü Ahmet Pınarbaşı müjdeyi verdi. ‘Alanya’ya ‘Mimarlık’, Gazipaşa’ya ‘Havacılık’ fakültelerinin açılışları resmiyet kazandı’ diye. MAHMUTLAR’A NE ZAMAN MÜJDE VERİLECEK?
Haber güzel hoş. Peki, Binlerce boş konutu bulunan 35.300 resmi nüfuslu Mahmutlar’a ne zaman Fakülte müjdesi verilecek acaba. Mahmutlar niçin üvey evlat muamelesi görüyor. Mahmutlar’a ambargo koyan kim? Mahmutlar’a niçin devlet yatırımları gelmiyor. Bir çok mahallede Spor salonları ve sahaları varken niçin Mahmutlara yapılmıyor? Niçin Mahmutlar’a düğün salonu yapılmıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesi Mahmutlar’a ne gibi yatırımlar yaptı. Mahmutlar’dan ne kadar vergi ve harç alınıyor? Bu soruların cevabını kimden soracağız.
‘BAKANIMIZA BİZDE MİNNETTAR OLMAK İSTİYORUZ’
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, iki yeni fakülte ile birlikte ALKÜ’nün fakülte sayısının 8’den 10’a yükseldiğini açıkladı. Pınarbaşı ”  Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun Gazipaşa halkına ‘Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’ sözü vardı. Böylece bu söz de yerine getirilmiş oldu. Bu fakülte, Gazipaşa Havalimanı’nın da bu ilçemizde oluşu nedeniyle son derece anlamlı. Sayın bakanımıza üniversitemize her zaman verdiği desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendisine minnettarız. Alanya halkımıza da hayırlı, uğurlu olsun. İnşallah üniversitemiz hızla büyümeye ve kaliteli olarak gelişmeye devam edecek” dedi. Mahmutlar Halkı artık bize de yatırımlar gelsin bizleri göz ardı etmesinler bizde AK Partiye oy veriyoruz bizde Bakanımıza minnettar olmak istiyoruz” dediler.

CEVAP VER

lütfen yorumunuzu yazınız
lütfen adınızı yazınız