Mahmutlar’lı Öğretmen 1. oldu

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mahmutlar’lı Öğretmen 1. oldu
Paylaş
Tarih : 13 Mart 2018 - 10:04

 

20180304_1716340-horzAntalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ”Antalya ” konulu fotoğraf yarışmasında Mahmutlar İmam Hatip Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Nurhayat Erdoğan öğretmenler arasında 1’inci oldu.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Valiliği, Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen, Antalya Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen Antalya’nın Fethi 811’inci Yıl Kutlamaları, 1-5 Mart 2018 tarihleri arasında görkemli etkinliklerle kutlandı. 4 Mart 2018 tarihinde Antalya Bülent Ecevit Kültür Merkezi terasında yapılan törende, öğretmenler arası düzenlenen fotoğraf yarışmasında, Mahmutlar İmam Hatip Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Nurhayat Erdoğan 1’inci olurken, ödülünü Akdeniz Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ın elinden aldı. Birinci olan fotoğraf, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da yaylası olan Söbüçimen’de çekilmiş, Yörük kültürünü yansıtan,  bahar aylarında sahilden yaylaya göç eden bir ailenin fotoğrafı. 1’inci olan Erdoğan’ı Alanyalı AK Parti milletvekili Sena Nur Çelik ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de tebrik etti. Yarışmada 2’nci olan öğretmen de yine Alanya’dan Şehit Ümit Sercan Anadolu Lisesi resim öğretmeni Tolga Bölükbaşıoğlu oldu.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar