Mahmutlarspor deplasmanda galip

Ana Sayfa » Haberler » Sol Manşet » Mahmutlarspor deplasmanda galip
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 15:24

MAHMUTSPORTemsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor ikinci yarısının ilk maçında deplasmanda galibiyet ile başladı. Kadriye sahasında oynanan Serikesnafspor ile BSR İnşaat Mahmutlarspor maçı 1-2 temsilcimiz lehine sona erdi.

Birinci yarıda hakemin haksız penaltı kararı ile 1-0 öne geçen temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor ikinci yarıda etkili futbol ile 2 gol birden atarak 1-2 öne geçti.

BSR İnşaat Mahmutlarspor lig lideri olarak şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor. Antalya Trabzonlularspor ile Pazar günü saat 14.00’de yapılacak önemli maçta seyirci desteğine ihtiyaç var diyen BSR İnşaat Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, “BSR İnşaat Mahmutlarspor’umuz emin adımlarla şampiyonluğa koşuyor. Pazar gnü oynanacak Antalya Trabzonsporlular maçında taraftar desteğine ihtiyacımız var. Mahmutlar’da bulunan Angel’S Ocakbaşı Restaurant’ta Cumartesi günü takımımızla birlikte kaynaşma programı yaptık. Angel’s Ocakbaşı Restaurant sahibi Okan Şen’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Pazar günü maç kahvaltısında BSR İnşaat Mahmutlarspor’u ağırlayan Sönmez Lokantası sahibi Mustafa Sönmez’e de teşekkür ediyorum.

Esnafımız halkımız BSR İnşaat Mahmutlarspor’a destek oluyor. Şehiri ayakta tutma canlı tutmak bu gibi aktivitelerle oluyor. Tüm Mahmutlar halkına destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

BSR İnşaat Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, işletme sahipleri Okan Şen ve Mustafa Sönmez’e BSR İnşaat Mahmutlarspor forması hediye etti.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kermese davet
Kermese davet

Mahmutlar kurs ve okul talebelerine yardım amaçlı kermes 23 Şubat Cuma günü Mahmutlar öğrenci yurdu bahçesinde kuruluyor. Geliri Okul talebelerine

Çıldırmaya az kaldı
Çıldırmaya az kaldı

CK Elektrik Kurumu tarafından tüketicilere gönderilen elektrik faturaları saç baş yolduruyor. Tüketilen enerji bedeli 87.37 lira ödenecek tutar

Bahar temizliği
Bahar temizliği

Alanya Belediyesi bahar temizliğine başladı. Mahmutlar Barbaros Caddesi kenarlarında bulunan boş arazi üzerinde yapılan temizlik çalışmaları