MAHMUTSPORTemsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor ikinci yarısının ilk maçında deplasmanda galibiyet ile başladı. Kadriye sahasında oynanan Serikesnafspor ile BSR İnşaat Mahmutlarspor maçı 1-2 temsilcimiz lehine sona erdi.
Birinci yarıda hakemin haksız penaltı kararı ile 1-0 öne geçen temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor ikinci yarıda etkili futbol ile 2 gol birden atarak 1-2 öne geçti.
BSR İnşaat Mahmutlarspor lig lideri olarak şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor. Antalya Trabzonlularspor ile Pazar günü saat 14.00’de yapılacak önemli maçta seyirci desteğine ihtiyaç var diyen BSR İnşaat Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, “BSR İnşaat Mahmutlarspor’umuz emin adımlarla şampiyonluğa koşuyor. Pazar gnü oynanacak Antalya Trabzonsporlular maçında taraftar desteğine ihtiyacımız var. Mahmutlar’da bulunan Angel’S Ocakbaşı Restaurant’ta Cumartesi günü takımımızla birlikte kaynaşma programı yaptık. Angel’s Ocakbaşı Restaurant sahibi Okan Şen’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Pazar günü maç kahvaltısında BSR İnşaat Mahmutlarspor’u ağırlayan Sönmez Lokantası sahibi Mustafa Sönmez’e de teşekkür ediyorum.
Esnafımız halkımız BSR İnşaat Mahmutlarspor’a destek oluyor. Şehiri ayakta tutma canlı tutmak bu gibi aktivitelerle oluyor. Tüm Mahmutlar halkına destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.
BSR İnşaat Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, işletme sahipleri Okan Şen ve Mustafa Sönmez’e BSR İnşaat Mahmutlarspor forması hediye etti.