Mahmutlarspor güçleniyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel »  Mahmutlarspor güçleniyor
Paylaş
Tarih : 12 Haziran 2018 - 9:35

Yılmaz Bağışlar başkanlığında ilk yılında 1. Amatör liginde şampiyon olan Mahmutlarspor Süper Amatör ligine çok güçlü olarak çıkmayı hedefliyor.

Başkan Yılmaz Bağışlar’ın Yönetim Kurulu arkadaşları, teknik kadro ve futbolculara verdiği iftarda yeni sezon için önemli adımlar atıldı.

Olağanüstü Genel Kurulla Yönetim kadrosuna takviye yapacak olan Mahmutlarspor futbolcu transferlerine başladı bile.

Yılmaz Bağışlar’ın tekrar başkan olacağı genel kurul sonrası Mahmutlarspor’un kurumlaşma anlamında çalışmaların başlayacağı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, “1000 adet Mahmutlarspor forma ve atkısının yapılacak. Bu formaları Mahmutlar’da 3 noktada satışı yapılacak. Mahmutlarspor’un hem dünyada tanıtımı yapılacak, hem de kulübe destek gelir elde edilecek” dedi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar