Mahmutlarspor’a destekler sürüyor

Ana Sayfa » Haberler » Magazin » Mahmutlarspor’a destekler sürüyor
Paylaş
Tarih : 20 Kasım 2017 - 15:25

DSC_0011 DSC_0053BSR Mahmutlarspor’a esnafların desteği sürüyor. 1. Amatör ligin 2. Yarı başlama maçları öncesi Angel’s Ocakbaşı restauranta kaynaşma gecesi düzenlendi. Angel’s Ocakbaşı restaurant sahibi Okan Şen tarafından ağırlanan Mahmutlarspor futbolcuları ve yöneticileri unutlmaz bir geze geçirdi.

Bu hafta Serikesnafspor ile deplasmanda kapışan temsilcimiz maç öncesi kahvaltısını Sönmez Lokantası sponsor oldu. Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar, işyerleri sahipleri Okan Şen ve Mustafa Sönmez’e BSR Mahmutlarspor forması hediye etti. Temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor Serikesnafspor deplasmanında 2-1 yenerek galip ayrıldı.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Tiyatro oyuncuları aranıyor
Tiyatro oyuncuları aranıyor

Kurulma aşamasındaki Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği’nin organize ettiği ‘Kadının Fendi Erkeği Yendi’ tiyatro oyunundan sonra ikinci

Pırıltı Eşarp ve Şal 1. Yıl
Pırıltı Eşarp ve Şal 1. Yıl

Mahmutlar’da ilk ve tek olan ve Mahmutlar’ın şehirleşmesinde önemli bir mihenk taşı olan ‘Pırıltı Eşarp ve Şal’ 1. Yılını kutluyor.

Play-Off garanti
Play-Off garanti

Antalya Güneyspor 1-BSR İnsaat Mahmutlarspor 3. Gurubunda üst üste başarılı sonuçlar alan temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor Antalya deplasmanında