Mahmutlarspor’a taze kan

Ana Sayfa » Haberler » Spor » Mahmutlarspor’a taze kan
Paylaş
Tarih : 03 Temmuz 2018 - 13:41

Mahmutlarspor Teknik kadroda değişikliğe gitti. Antalya 1. Amatör ligde şampiyonluğa imza atan Mahmutlarspor’un hocası Erkut Çakıl ile yollar ayrıldı. Mahmutlarspor yönetimi Erkut Hoca ya bir plaketle teşekkür ederken Süper amatör kümede mücadele edecek Mahmutlarspor’un yeni teknik patronu Alper Karadöl oldu. Mahmutlar’da bulunan Yemen Kahvesinde yapılan toplantıya Mahmutlarspor başkanı Yılmaz Bağışlar, Yöneticilerden Nurettin Göbüt, Levent Top, Muhammet Bağışlar ve Abdullah Pişkin katıldı.

Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar hoca değişikliği ile ilgili Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu.

BAĞIŞLAR “MAHMUTLARSPOR KARADÖL’E EMANET ETTİK”

“Mahmutlarspor Kulübüne birçok emeği olan Erkut Çakıl hocamız ile yönetim kurulumuzun karşılıklı görüşmeleri neticesinde her iki tarafında menfaatin koruması ve hocanın önünün açılması amacıyla yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.

Kendisine emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi ilettik ve hatırlattığımız plaketi takdim ettik.

Mahmutlarspor olarak kendisine kapımız her zaman açıktır. Burası kendisinin evi gibidir. Her zaman destekçisi olacağız. Başarılarını devam ettireceğine inancımız ve güvencimiz tamdır.

Takımım yeni antrenörü olarak, Erkut hoca ile birlikte çalışan yardımcı antrenörümüz Alper Karadöl hoca ile anlaştık ve 2018 sezonunda takımı kendisine teslim ettik.

Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın. Takımımız 09.07.2018 tarihinde sezona açılış yapacaktır” dedi.

MAHMUTLAR STORE AÇILDI

Yılmaz Bağışlar Başkanlığındaki Mahmutlarspor yönetimi yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Mahmutlar’da Forma satış yeri açan Mahmutlarspor yönetimi yeni bir hizmet daha başlattı. Mahmutlar Barboros Caddesi saat kulesi karşısında bulunan Forma satış yerine ilgi çok büyük. Mahmutlarspor’a destek olmak isteyen vatandaşlar forma ve atkı alarak Mahmutlarspora destek olmaya devam ediyor. Yabancı uyruklu turistlerinde forma satışına destek olması yöneticilerin yüzlerini güldürüyor.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da