MHP Belde başkanı “Basar” oldu

Ana Sayfa » Haberler » Manşet » MHP Belde başkanı “Basar” oldu
Paylaş
Tarih : 22 Mart 2010 - 12:06

Mahmutlar MHP Belde Başkanı değişti. MHP Alanya İlçe yönetimi tarafından atanan Hasan Basar Mahmutlar MHP belde başkanı oldu.

BASAR, YÖNETİM LİSTESİ HAZIRLIYOR

Çiçeği burnundaki Mahmutlar Belde Başkanı Hasan Basar Mahmutlar Post Gazetesine yapmış olduğu özel açıklamada “MHP İlçe teşkilatı Mahmutlar’da yeni bir heyecan ve tempolu bir çalışma ihtiyacı duymuş, benim başkanlığımda MHP teşkilatını yenileme kararı almıştır. Bu bir görev değişiklidir.  MHP kadrolarında verilen görev emir olarak kabul edilir. Bu yüce önemli görev bana verilmiştir. Bende onurla kabul ettim” dedi. Basar, “Benden önceki Belde Başkanı Adem Çoban’ın yapmış olduğu hizmetleri için çok teşekkür ederim. Hizmet bayrağını Başkan olduğu dönemde en iyi şekilde taşımıştır ve bayrağı bana ve yönetime teslim etmiştir. Eski Başkanımla aramızda hiçbir kırgınlık ve benzeri bir şey yoktur. İkimizin de tek bir amacı vardır MHP’yi Mahmutlar’da en üst seviyeye taşımaktır” dedi.

 Basar, “Bu hafta içinde yönetim kurulu listemi hazırlayıp, İlçe teşkilatına sunacağım ondan sonra gazeteniz aracılığı ile Mahmutlar halkımıza yeni yönetimi açıklayacağım” dedi. Basar, “ Yönetim listesi Mahmutlar’da yaşayan ve ülkenin her bölgesinden kişilerden oluşacağını “ülkemi seviyorum” diyen herkesi MHP’ye bekliyorum” dedi.

   İLHAN, “KALEMİMİZİ ŞÜKÜRLER OLSUN SATMADIK”

Mahmutlar Post Gazetesi haftalardır dikkatlice izlediği MHP’nin gizli çalışmalarını köşe yazarı Çetin Karakaya’nın kaleminden okuyucularımıza duyurmuştuk. Mahmutlar Post Gazetesi ilkeli ve doğru habercilik anlayışı için tebrik telefonları alan Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut İlhan gazetemiz Mahmutlar Post’a yaptığı açıklamada “Mahmutlar ve çevre beldelerde gazetecilik, habercilik ve esnaflığın nasıl yapıldığını bize gelen tebrik telefonları ile okuyucularımız bize hissettiriyor” dedi.

 İlhan, “Allaha şükürler olsun kalem satma gibi hiçbir düşüncemiz şimdiye kadar olmamıştır. İnşallah o günleri cenabı Allah’ım bize nasip etmez. Niçin bu açıklamayı yaptığımı ilgili insanlar bilir. Gazetecilik kamuoyunda örnek olabilecek insanların mesleği olmalıdır ama maalesef bu mesleği parası olan herkes yapmaya çalışıyor, ama sonucunu herkes dikkatle izliyor. Çürüksüz koz olmaz” dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kestel’de bulunan MYO büyüyor
Kestel’de bulunan MYO büyüyor

Kestel’de bulunan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ALTSO Turizm MYO binasında kat ilavesi inşaatına başlandı. Alanya Ticaret ve Sanayi

Seçim ofisleri açıldı
Seçim ofisleri açıldı

34.975 resmi nüfusu ve 21 bin seçmeni bulunan Mahmutlar’da siyasi partiler seçim ofislerini açtılar. Antalya Bölgesi’nde ilk seçim ofisini

Herkes bir şey istiyor…
Herkes bir şey istiyor…

Mahmutlar’da yaşayan bir vatandaş Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top’a bir dilekçe yazarak bisiklet yolu istedi. Mahmutlar‘da  yaşayan