MHP Kadınları unutmadı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » MHP Kadınları unutmadı
Paylaş
Tarih : 13 Mart 2018 - 10:09

45ea32e1-bbaf-4bc0-b93e-c00179d8e5c5Mahmutlar MHP Mahalle Teşkilatı sosyal faaliyetlerde Mahmutlar’daki diğer partilere fark atmaya devam ediyor. Mahmutlar’da faal durumdaki tek parti olma özelliğini gösteren MHP Mahmutlar halkından olumlu tepkiler alıyor.

‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle MHP Teşkilat Başkanı Mustafa Durusoy ve MHP Teşkilatının bayan üyeleriyle beraber Mahmutlar’daki kadınlara karanfil takdim ettiler. Mahmutlar Post Gazetesi olarak başta MHP Mahmutlar Mahalle başkanı Mustafa Durusoy olmak üzere tüm MHP Mahalle yönetimine bu ince düşünceleri için teşekkür ederiz.

GÜNDOĞDU MAHMUTLAR’DA

Ülkü Ocakları Alanya İlçe Başkanı Abil Gündoğdu ve Ocak yönetimi geçtiğimiz hafta Mahmutlar MHP Mahalle, Teşkilatını ziyaret etti.Mahmutlar’lı Milliyetçi gençlerle bir araya gelen Başkan AbilGündoğdu bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Abil Gündoğdu Türk milliyetçiliği fikriyatı hakkında bilgilendirme ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türk Milliyetçisi gençlere selamlarını iletti.

 

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar