DSC_0074MHP Mahmutlar’da sıkı çalışıyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Mahmutlar’da geniş bir salonda toplantı tertip eden MHP Mahmutlar Mahalle yönetimi Alanya MHP ilçe yönetimini ağırladı. İlçe Yönetimi Mahmutlar’a yeni bir yönetim atayarak yine Başkanlığa Mustafa Durusoy’u atadı. Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Türkdoğan, “Kudret ve zafer miras kaldı dedelerimizden. Bu mirası yaşatmak, daha büyüklerini yeşertmek için evet, yine evet” dedi.
MAHMUTLARA YENİ YÖNETİM ATANDI
Doğu Bölgesi İstişare Toplantısı’nda MHP 23. Dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, Alanya Belediye Meclis Üyesi Garip Kodal ile Hasan Basar, Kadın Kolları Başkanı Sevim Bulut ile MHP İlçe Teşkilatı yöneticileri eşlik etti. Mahmutlar Mahalle Başkanı olarak atanan Mustafa Durusoy’un ekibinde; Kayhan Balta, Şükrü Buhuroğlu, Veli Boztaş, Mevlüt Pişkin, Zülfikar Gökmen, Ergün Yazar, Mehmet Genç, Kemal Avcı, Mustafa Kemal Emir, Ahmet Erdinç Ersan, Mükremin Küçük, Ali Keş, Mehmet Uyar, Taner Çelik, Hasan Değirmenci, Cengizhan Umdu, Mustafa Saruhan, İbrahim Uğur, Süleyman Özdemir, Ramazan Ağır, Tahsin Yalçın, Hasan Tönget ve Murat Uğur’un olduğunu söyleyen Türkdoğan, “Mahmutlar Başkanı Durusoy ve ekibine başarılar diler, çıktıkları kutlu davada muvaffak olmalarını cenabı Allah’tan niyaz ederim” dedi.
“MİLLET İÇİN ‘EVET’ DİYORUZ”
TBMM’de kabul edilen anayasa değişikliğine ilişkin, “MHP olarak biz millet için evet, devlet için evet, cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için evet diyoruz” ifadesini kullanan Türkdoğan, “MHP, tarihin her döneminde Türk milletinin, devletin ve memleketin ihtiyaçları doğrultusunda krizleri, sıkıntıları ve tıkanıklıkları gideren bir tutum içerisinde olmuştur. MHP bir büyük sorunu, ülkeyi felakete götürebilecek muhtemel bir gelişmeyi, son derece makul biçimde çözüme ulaştırmak için yola çıktı ve önemli mesafe aldı. MHP, ülkesine, milletine, devletine, bayrağına ve imanına sahip çıkmaktadır. Türk milletinin de bunu böyle görüp değerlendireceğinden zerre kadar endişemiz yoktur” diye konuştu.