UZUN yıllardan beri Mahmutlar’da yatırımları ile gözde olan Ömer Özbek MHP’de Milletvekili sıralamalarında seçilecek sıraya gelir yorumları yapılmaya başladı bile. Alanya MHP İlçe yöneticiliği, Antalya İl yöneticiliği ve halen genel merkez delegeliği sürdüren Özbek müracaatını Ankara’ya Mahmutlar’ın deneyimli siyasetçisi eski Mahmutlar Belediye Meclis üyeliği görevini başarıyla yapan ve halen Alanya MHP İlçe yöneticisi olan Mehmet Çatal ile birlikte yaptı. Genel Merkezde MHP Lideri Devlet Bahçeliyle görüşen Özbek ve Çatal Mahmutlar’a umutlu döndüler.
ÖZBEK “ALLAH YAR VE YARDIMCIM OLSUN”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi de makamında ziyaret eden Özbek, “Liderimiz ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin emrinde, Türk milletini yüceltmek ve kıyamete kadar bu cennet vatanda yaşatmak için, Türkiye’miz için, Antalya’mız için, Alanya’mız için, 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde MHP Antalya Milletvekilliği aday adayıyım. Çıktığım bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcım olsun. Sağ olun, var olun” dedi.
YILDIZDA ADAY ADAYI OLDU
MHP’li Hüseyin Yıldız milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.

  1. dönem AntalyaMilletvekili olan Hüseyin YıldızAnkara’ya giderek genel merkezde bir kez daha milletvekili olabilmek için aday adaylığı başvurusunu yaptı.