MHP’de yine ihraç var

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » MHP’de yine ihraç var
Paylaş
Tarih : 03 Nisan 2017 - 9:31

 

ihrac_icin_dugmeye_basildi_h22311_dd484MHP İlçe Başkanı Türkdoğan, meclis üyelerinden Özdemir, Asiltürk ve Er’in ihracı için düğmeye bastı. Türkdoğan, kongre delegesi yazmayarak ilk uyarıyı yaptığı üyeler için, “Rüzgar eken fırtına biçer” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye karşı bayrak açarak muhalefetle hareket ettikleri gerekçesiyle partiden ihraç edilmeleri gündeme gelen Alanya Belediyesi Meclis üyeleri Hasan Özdemir, Zihni Asiltürk ve Belediye Başkan Yardımcısı Adem Er için düğmeye basıldı. Özdemir ve Asiltürk’ün sosyal paylaşım sitelerinden açıkça Bahçeli’yi istifaya davet ederek muhalefete verdikleri destek paylaşımları hazırlanan ihraç dosyasına delil olarak konuldu.

RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER

Üç meclis üyesini ilçe kongre delegesi yazmayarak ilk uyarıyı yapan İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, “Rüzgar eken fırtına biçer. Sıradan birer partili olmayan bu meclis üyesi arkadaşlarımız en başından beri Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye karşı bayrak açarak muhalefetlerine ara vermeden açıkça devam ettiler. Belediye içerisinden ve yakınından genel başkanımıza karşı yürütülen bu tür olumsuz kampanyalar başta liderimizi ve bizleri üzmüştür. Bunun da elbette bir karşılığı olacaktır” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar