11125804_874372679302482_4834601485003811984_nMilliyetçi Hareket Partisi Alanya ilçe teşkilatı Hilmi Er ile hizmete başladığı ilk yılında ciddi yol kat etti. Seçimlere sayılı gün kala bir çok mahalle gibi Mahmutlar ve Kargıcak Mahalle Sorumluları da açıklandı. Mahmutlar’a Mustafa Durusoy, Kargıcak’a Ramazan Uçak atandı. İki Mahalle’ye atanan Mustafa Durusoy ve Ramazan Uçak bölgelerinde sevilip sayılan kişiler olarak göze çarpıyor.
DURUSOY TABANDAN GELME BİR İSİM
Mahmutlarda çalışmaları ve dürüst iş politikası ile tanınan Mustafa Durusoy, Mahmutlar Mahallesi Sorumluluğuna getirilmesi MHP camiası tarafından memnunlukla karşılandı.
Genç yaşına rağmen uzun yıllar Ülkü ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisinde aktif çalışan ve Mahmutlar halkı tarafından sevilen Mustafa Durusoy çalışmalarını hızlandırdı. Genel seçimlerin Haziran ayında gerçekleştirilecek olmasından dolayı hızla yeni bir yönetim hazırlığına başlayan Mustafa Durusoy bir önceki yönetimden ve
partili arkadaşlarından tam destek görüyor. Durusoy Mahmutlar MHP teşkilatında yöneticilik ve gençlik kolları başkanlığı görevlerinde bulunmuştu. Öğrencilik yıllarından itibaren gönül verdiği Milliyetçi Hareket Partisi için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen, milliyetçi görüşleri ile bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Mustafa Durusoy, isminin açıklanması ile yönetim oluşturma çalışmalarına başladı, yönetimde yer alacak isimlerinde kendisi gibi genç dinamik girişken, MHP sevdalısı olacağı düşünülüyor.