Mufti Emlak’tan tatlı ikramı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Mufti Emlak’tan tatlı ikramı
Paylaş
Tarih : 19 Aralık 2016 - 9:55

_dsc0892Mahmutlar’da Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed`in (SAV) dünyaya geldiği gün olan Mevlid Kandilinde yaşlısı genci bayan erkek camileri doldururken Mufti Emlak Sahibi Muhammed Mufti’de emlak ofisinin önünde tatlı ikramında bulunarak dua okuttu.

Mahmutlar’da Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed`in (sav) dünyaya geldiği gün olan Mevlid Kandili nedeni ile camilerde kandil programı düzenlenirken Mahmutlar Barbaros Caddesi 82 Salıpazarı yanında bulunan Mufti Emlak ofisi önünde Muhammed Mufti tarafından tatlı ikram edilerek dualar okundu. Birçok Mahmutlar’lı iş adamının ve vatandaşların katıldığı program aynı anda aynı saatte Mufti Emlak şubesi ofislerinin bulunduğu Irak, Suudi Arabistan ve Almanya’da gerçekleştirildi.
Haber / Resul BAŞ

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar