Muhtar azaları ile..

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Muhtar azaları ile..
Paylaş
Tarih : 26 Aralık 2017 - 10:42

DSC_0080 DSC_0060Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, azaları ile yeni seçilen siyasi parti Başkan ve yönetimlerini ziyaret etti. Muhtar’ın ziyaret esnasında azaları ile birlikte olması dikkatlerden kaçmadı.

Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top, azaları ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve CHP İlçe Başkanı Ali Takavut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Muhtar Ahmet Top İlçe Başkanlarına Mahmutlar ile ilgili daha fazla proje üretilmeli, fakülte yapılmalı, Noter’in kurulması için ivedi çalışılmalı” dedi.

TOKLU, “PROJELERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’ya tablo hediye eden Muhtar Ahmet Top, Mahmutlar’daki çalışmaların hızlanmasını istedi. Top, “Mahmutlar’da yapılacak olan otobüs terminali ve Alanyaspor tesisi biran önce başlanmalı sözde kalmamalı” dedi. Tüm projelerin takipçisi olacağız cevabını veren Toklu, “Görev dağılımını gerçekleştirdik. Mahalle teşkilat çalışmalarına başlayacağız. Mevcut başkanlar devam etmek isterlerse devam edeceğiz, devam etmezlerse yeni arkadaşlarla yola devam ederiz” dedi.

TAKAVUT, “HER ZAMAN MUHTARLARLA ÇALIŞACAĞIZ”

CHP ilçe Başkanı Ali Takavut’u ilçe örgütünde azaları ile birlikte ziyaret eden Muhtar Ahmet Top, “Hayırlı olsun” dedi. Muhtar Ahmet Top’a yakın ilgi gösteren başkan Ali Takavut, muhtarlarımız bizim için önemli her zaman muhtarlarımızla çalışacağız” dedi. Takavut, “Yeni bir heyecanla 2019’un sorumluluğu ile görevi üstlendik. Bundan öncede hatalarımız eksikliklerimiz mutlaka vardır. Önemli olan bundan ders çıkartmaktır. CHP olarak kırsala daha fazla önem vereceğiz. Her zaman muhtarlarla çalışacağız, 2019’a bakışımız daha farklı siyasette darılmak kırılmak olmaz. Muhtarımızı seviyoruz” açıklaması yaptı.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar