ahmet-topGeçtiğimiz hafta Mahmutlar sahilleri pislikten geçilmiyor buraları belediyeler temizlemeli açıklamasını basınla paylaşan Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top’u Alanya belediyesi yetkilileri duyarak sahillerde temizlik çalışmasını başlattı.
MUHTAR AHMET TOP TEŞEKKÜR ETTİ
Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü sahillerde başlattığı temizlik çalışmasına her hafta devam ediyor açıklaması yaparken Muhtar Ahmet Top Alanya belediyesi yetkililer ve personellere duyarlılıkları nedeniyle teşekkür etti.
SAHİLLER HER HAFTA TEMİZLENİYOR
Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, her hafta bir gün ayrı bir ekiple sahilleri baştan sona temizliyor.  Temizlik çalışmaları kapsamında, temizlik işlerine bağlı ekipler, alt geçit piknik ve mesire alanlarının da temizliğini yapıyor. Bu hafta Kargıcak Mahallesi sahillerinden başlatılan temizlik çalışması Mahmutlar, Kestel ve Tosmur Sahillerinde sürdürülecek.
‘ÇALIŞMALAR DÜZENLİ OLARAK DEVAM EDECEK’
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sahillerde başlatılan temizlik çalışmasının her hafta düzenli olarak Alanya genelinde devam ettiğini belirterek, “Sadece kent temizliği değil, sahillerimizin de temizliğini düzenli olarak Temizlik İşleri Müdürlüğümüz yapıyor. Başlattığımız bu çalışma düzenli olarak edecek.” dedi.