8835b241-0571-40c7-af1b-feaab6417b3eMahmutlar Muhtarı Ahmet Top, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e, “İmar planında yerlerimiz ayrıldı siz tesisleri yapın” dedi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yer bul çok amaçlı kültür merkezi yapalım dedi açıklaması yapan Muhtar Ahmet Top Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu.
İMARDA YERLER HAZIR
Büyükşehir yasası ile belediyemiz kapanmadan önce İmar’da yapılacak olan tesisler için yerler ayrıldı Belediye Başkanları buralara tesis yapabilir açıklaması yapan Muhtar Ahmet Top “Mahmutlar muhtarı olarak kapatılmadan önce Mahmutlar’ımıza dönemin belediye başkanları, meclis üyeleri tarafından meclisin onayladığı Mahmutlar imar planında 29 tane park, 11 tane belediye resmi hizmet tesis yeri, 8 tane eğitim tesis yeri, 6 tane sağlık tesis yeri, 3 tane spor tesis yeri, 1 tane ağaçlandırma yeri, 2 tane ibadet cami yeri meclisimiz tarafından imar planına işlenmiş ayrılmıştır” dedi.
BAŞKANLAR’DAN HİZMET BEKLİYORUZ
Bu yerlerin şuan çoğu boşta bekliyor diyen Muhtar Ahmet Top “Bizim 2 belediyemiz var. Buradan hem Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e hem de Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e Mahmutlar halkı adına sesleniyorum imarda ayrılan bu yerlerin tesislerle donatılarak halkımın hizmetine sunulmasını Mahmutlar halkını temsilen muhtar ve azalarım olarak istiyoruz ve bekliyoruz” dedi.
YÜCEL, “YER BUL YAPALIM” DEDİ
Yerlerimiz tesisler yapılmasını bekliyor diyen Muhtar Ahmet Top. “Bugüne kadar iki belediyemize yaptıkları tüm hizmetler için Mahmutlar halkı adına ben ve azalarım teşekkür ederiz. Yapacakları yeni tesisler için  üstümüze düşen vazifeyi yerine getirmeyi taahhüt ederiz. Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel ‘Muhtarım yer bul hemen öğrencimizin ve bölgenin çok amaçlı kullanabileceği spor ve kültürel amaçlı kapalı spor salonu yapalım’ diye söz verdi. İşte yerlerimiz hazır bekliyoruz. Mahmutlarımıza çok amaçlı spor ve kültürel salonumuz bekliyoruz.. Yer bizden hizmet sizden” dedi.