Muhtarlar indi meydana

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Muhtarlar indi meydana
Paylaş
Tarih : 18 Eylül 2017 - 11:11

MUHTARSeçimlere 1,5 yıl varken Mahmutlar’da Muhtarlık için 6 adayın isimleri kamuoyunda yankılanmaya başladı. Kamuoyu’nun yakından tanıdığı iki isim adaylıklarını açıkladılar bile.

2019 yılında yapılacak yerel seçimler için Muhtarlar bugünden isimlerini açıklayarak meydana inmeye başladılar. 35 bin resmi nüfuslu Mahmutlar’ımızda 10 bin’in üzerinde yerleşik yabancının da bulunmasıyla seçilecek olan muhtar, adeta metropol bir ilçeyi yönetecek.

ADAYLIKLARINI AÇIKLADILAR

2019 yılında Muhtar adayı olacak kişiler isimlerini açıklamaya başladılar. Muhiddin Çatar gazetelere verdiği bayram ilanı ile muhtar adayı olduğunu tüm Mahmutlar halkına duyururken, daha önce de Muhtar adayı olan Hülya Demir sosyal medyadan aday olduğunu açıkladı.

Kendine ait bir Muhtarlık sitesi kuran Demir, “Cennet Mahmutlar’ımızın iyi yönetilemediğine inandığım için Muhtar adayı oldum” açıklaması yaptı.

ÖZDEMİR VE SARIKAN BEKLİYOR

Mahmutlar’da seçimlere yaklaşık 1.5 yıl olmasına rağmen şuanda 5 muhtar adayı bulunuyor.

Muhiddin Çatar ve Hülya Demir adaylıklarını açıklarken Turizmci Ali Özdemir ve daha öncede aday olan Restaurant işletmecisi Mahmut Sarıkan’ın yakında adaylıklarını açıklaması bekleniyor.

Daha önce iki dönem muhtar ve 1 dönem Meclis üyeliği görevine seçilen Cengiz Uğurkutu’nun da adaylığı kamuoyunda konuşulurken, mevcut Muhtar Ahmet Top’un da 2019 yılında da muhtar adayı olacağı öğrenildi.

DEMİR SÖZ VERDİ

Sosyal Medyada kendine ait Muhtar adaylığı için site açan Hülya Demir sitesinden şu açıklamayı paylaştı. Demir “Bugün, hayatımın en önemli kararlarından birini sizinle paylaşmak istiyorum doğduğum değil ama doyduğum, yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, buralı olduğum, 30’umdan sonraki yaşamımı şekillendirdiğim, çocuklarımı büyüttüğüm, değişik alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu, huzuru gördüğüm canımdan çok sevdiğim ama iyi yönetilmediğinden emin olduğum cennet MAHMUTLARIMIZA daha iyi hizmet etmek amacıyla önümüzdeki 2019 yerel seçimlerde, MAHMUTLAR MUHTAR ADAYLIĞIMI şu an itibariyle açıklıyorum.

Parti ve siyasi kimlik gözetmeden her kurum ve kişiyle MAHMUTLARIMIZA daha ne yapabiliriz diye görüşeceğimizi, birliğin, beraberliğin ve bunun getireceği huzurun inşaası ve devamlılığı için, canımızı dişimize takarak ve sadece MAHMUTLARIMIZI ve insanımızı düşünerek hareket edeceğimizi beyan ediyor ve söz veriyoruz.

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyor ve daha yüksek bir sesle diyorum ki “Dünyada başka bir MAHMUTLAR yok”.
Bu değer bizim, Bu hasret, bu özlem bizim. BU MEMLEKET BİZİM. Hepinizin desteğinizi bekliyorum. Saygılarımı sunarım. Beni bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

14 yaşındayız
14 yaşındayız

20 TEMMUZ 2004 yılında yayın hayatına başlayan Gazetemiz Mahmutlar Post, 14. yılına 2 gün sonra giriyor. Dile kolay iki gün sonra 14 yaşında

 Gökbel’e gidiyoruz
 Gökbel’e gidiyoruz

On binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği ‘14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ bu hafta sonu gerçekleşecek. Cumartesi akşamı

Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu
Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile buluştu

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlarspor yönetimi ile Asmalı Konak Restaurant da kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel ile Mahmutlar’da