Nihayet

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Nihayet
Paylaş
Tarih : 03 Nisan 2017 - 9:34

ede3608d-b548-4132-8205-5877146f44cfMahmutlar Selçuklu Ortaokulu ile 50. Yıl Ahmet Keşoğlu İlköğretim Okulu arasındaki bağlantı yolu olarak kullanılan yol sonunda Alanya Belediyesi tarafından sıcak asfaltla kaplandı.
Mahmutlar Post Gazetesinin defalarca gündeme getirdiği ve yaklaşık 2 yıldır toz çamur içinde kalan Mahmutlar Selçuklu Ortaokulu ile 50.yıl Ahmet Keşoğlu Okulu arasındaki bağlantı yolu çevresindeki inşaat çalışmaları nedeniyle adeta patates tarlalarını anımsatıyordu. Oluşan çukurlar ve çamurlar nedeniyle okula gitmek isteyen öğrenci ve vatandaşları zor durumda bırakarak adeta çile çektiren bu yolun en büyük çilesini de öğrenciler çamura bulanarak çekiyordu. Mahmutlar Post Gazetesi olarak defalarca vatandaşın sesini yetkililere duyurmaya çalıştık ve en sonunda başararak yola yapılması gereken çalışmayı yaptırdık.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar