17757088_1451420904930987_2476895925540043934_nBarbaros Caddesinde iyileştirme çalışmaları başladı. Haziran sonunda tamamlanması düşünülen Cadde’deki çalışmalar kademe kademe yapılacak.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak defalarca gündeme taşıdığımız ve her platformda haykırdığımız Barbaros Caddesi iyileştirme çalışması nihayet başladı. Mahmutlar Post Gazetesi olarak görüşlerini aldığımız Barbaros Caddesi Müteahhitti Ersin Baran, “Esnaf ve Halkımızı üzmeden kademe kademe hızlı bir şekilde Cadde’deki çalışmaları sonuçlandıracağız” dedi
KESTEL SINIRINDAN BAŞLADI
Barbaros Caddesi yol iyileştirme çalışmaları, Kestel sınırı ile Vatan Caddesi arasında başladı. Kademe kademe yapılacak çalışmalarda temel kazılacak ilave malzeme serilecek zemin güçlendirilecek ve 12 santim kalınlığın sıcak asfalt dökülecek. Yol altındaki içme suyu hatları gerekli yerlerde ASAT tarafından yapılacak.
GÜNEY; “TURİZİM SEZONUNA YETİŞECEK”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Barbaros Caddesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güney, “Mahmutlar Halkının talebi doğrultusunda yoldaki parkeleri kaldırıp yerine sıcak asfalt yapacağız. 9 km’lik caddenin ilk önce bir şeridini ardından diğerini yapacağız. Bu arada trafiği diğer şeritten karşılıklı olarak vereceğiz. Müteahhit yolu kademe kademe kapatarak işi yapacak. İşi çok hızlı bir şekilde yaparak caddeyi turizm sezonu öncesinde hizmete açmayı planlıyoruz” dedi.