Nisa kansere yenildi

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Nisa kansere yenildi
Paylaş
Tarih : 28 Kasım 2017 - 15:06

3f5fdadb-39c3-41e7-acaf-51225506ddfcMahmutlar’da ortaokul öğrencisi Nisa Kodal uzun zamandır mücadele ettiği kansere yenik düştü ve hayatını kaybetti.

Mahmutlar Mahallesi’nde yaşayan Musa Kodal‘ın kızı 15 yaşındaki Nisa Kodal dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Bir süre önce beyninde kötü huylu kanser olduğu tespit edilen Kodal, tedavilere başlamıştı. 15 yaşındaki minik kız hastalığa daha fazla dayanamayarak hayata gözlerini yumdu. Garip Yılmaz ve Durali Kodal‘ın torunu olan Nisa Kodal, Mahmutlar Halil Ülker Ortaokulu’nda 8. sınıf öğrencisiydi.

Minik kızın cenazesi bugün Mahmutlar Mahallesi’ndeki Oktay Cebeci Cami yanındaki evlerinden alınarak Cücenler Mezarlığı’na defnedildi. Ailesi ve sevenleri Kodal’ı son yolculuğunda yalnız bırakmadılar. Gözyaşları ile toprağa verilen minik kızın okuldaki arkadaşlarının da bu haberle adeta sarsıldıkları öğrenildi.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar