Örnek taraftar

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Örnek taraftar
Paylaş
Tarih : 05 Aralık 2016 - 8:50

15107280_1274611979278548_2768945397884655313_nBirçok Alanya’lı Süper Ligde mücadele eden Alanyaspor’u desteklemek için stadyuma gitmezken, Mahmutlar’lı bir aile Alanyaspor’un tüm maçlarına 3 aylık bebeği, 3 yaşındaki bir çocuğu ile giderek işte gerçek taraftar bu dedirtti. Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’ın dikkatinden kaçmayan bu aile Alanya’da örnek taraftar olarak gündeme geldi. Kucağında 3aylık bebeği ve 5 yaşındaki aileyi stadyumda gören İlhan ailenin yanına giderek “İzin verirseniz fotoğrafınızı çekip Facebook’ta paylaşacağım, Alanyalı gerçek taraftarı görsün deyince Yalçın ailesi kabul etti. İlhan’ın Facebook’taki paylaşımını gören Alanyaspor yöneticisi Bilal Gömenç Yalçın ailesine Alanyaspor forması hediye etti. Daha sonra tüm Alanya basınında yer alan bu haberler sayesinde Alanyaspor’un taraftar sayısını artacağı yorumları da yapıldı. İlhan’ın Facebook’taki paylaşımından sonra Mahmutlar’lı İlyas Yalçın, eşi Ümmühani Yalçın, 5 yaşındaki Mehmet ve 3 aylık Mustafa “Alanya’da örnek taraftar” olarakfenomen haline geldi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar