_DSC1195Kumru sokakta bulunan Sarıveliler Otobüs durağı etrafındaki trafik sıkışıklığını gidermek için eski sanayii etrafına Otopark yapıldı. Otoparkın şimdilik ücretsiz olacağı ve Cumartesi pazarı kurulduğu günlerde Menderes bulvarına pazarcı esnafının araçları park yaptığı için sıkışan Cadde trafiğini de rahatlatacağı edindiğimiz bilgiler arasında.
Ayrıca Otoparkın Atatürk Caddesi etrafına oturma bankları yerleştirildi.
Alanya Belediyesi, vatandaşların talepleri doğrultusunda kaliteli hizmet anlayışına devam ediyor. Başkan Yücel’in talimatıyla Mahmutlar Mahallesi Atatürk Caddesi’ne konulan oturma banklarının, otobüs bekleyen, pazara gelen ve yorulan vatandaşlar için çok güzel bir uygulama olduğunu belirten cadde sakinleri, Başkan Yücel’e teşekkür ettiler.
ARAÇ OTOPARKI HİZMETE GİRDİ
Belediyenin tüm bölgelerde planlanan çalışmaları dışında vatandaşlardan gelen talepleri de anında değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Atatürk Caddesi’ne gelen vatandaşların kullanımları için oturma bankları koydurdu. Estetik ve kent mobilyalarına uygun banklar vatandaşları memnun etti. Atatürk Caddesi üzerinde araç otoparkının da vatandaşların kullanımına sunulduğunu açıklayan Başkan Yücel, kaliteli ve sorunsuz bir kent yaşamı için çalışmaların devam ettiğini söyledi.