Özdemir, “Adayım” dedi

Ana Sayfa » Haberler » Politika » Özdemir, “Adayım” dedi
Paylaş
Tarih : 20 Şubat 2018 - 11:46

ali2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Muhtar adayları tek tek adaylığını açıklamaya başladı. Mahmutlar’lı Turizmci Ali Özdemir (40), “Doğup büyüdüğüm halen nefes aldığım Mahmutlarımıza daha iyi hizmet yapmak için Muhtar adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Mahmutlar Post Gazetesi’ne Muhtar adayı olduğunu açıklayan Turizmci Ali Özdemir, “Yıllardır bölgemizde turizm ile uğraş veriyorum. Mesleğimden dolayı Mahmutların sorunlarını yakinen biliyorum. Mahmutlar’ın şuanda en önemli sorunu güvenlik sorunudur. Allah izin verirse halkımızın desteği ile muhtar seçilirsem Mahmutlar’da nefes alan her kademeden insanların olduğu ‘Mahalle Meclisi’ oluşturacağım. Muhtarlığımız önceliğinde sivil toplum örgütü oluşturmak sorunlarımıza çözüm bulmak istiyorum. Mahmutlar’da eskiye oranla daha bilinçli ve ne istediğini bilen bir seçmen kitlesi var. Ali Özdemir olarak bende bunun farkında ve bilincinde olarak doğup büyüdüğüm ekmeğini yediğim, havasını soluduğum uğruna her şeyi yapabileceğim Mahmutlar’a Muhtar adayı oldum. Seçilmem halinde sorun üreten değil, çözüm üreten muhtar olmak istiyorum. Mahmutlar Mahallesi’nde yaşayan tüm vatandaşlarımızın derdi ve sorunları ile yakından ilgileneceğim. Ülkemiz yaklaşmakta olan seçim sürecine hızla ilerliyor. Bende çalışmalarıma bu doğrultuda başladım. Mahmutlar’da günün her saatinde vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunuyorum. Masa başında oturan değil, halkın ayağına giderek sorunları yerinde tespit ediyorum. Mahmutlar’ımıza önemli yatırımlar getirecek kurumlarla kavga değil daha iyi diyalog kurmakla hizmet gelir diyor halkımız. Ortak akıl ortak çözüm birdir bu anlayışla halkımızla birlikte Mahmutlar’ı yöneteceğiz, ben bilirim ben tek başına yönetirim anlayışı ile hizmette yapılmaz yatırımda gelmez. 2019 yerel seçimlere kadar gece gündüz çalışarak bilinçli bir kadro ile hedefimize ulaşacağız” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Zabıta esnaf el ele
Zabıta esnaf el ele

Mahmutlar Zabıta Amiri Ali Aşık ve Zabıta Memurları, Mahmutlar’daki esnafları ziyaret ederek Turizm sezonu öncesi Zabıta – Esnaf birlikteliği