Özel ABC Kreş fark yaratıyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Özel ABC Kreş fark yaratıyor
Paylaş
Tarih : 19 Aralık 2016 - 9:52

15541278_1560724633942918_6392597812139275507_nMahmutlarda bulunan Özel ABC Kreş ve gündüz bakım evinde tüm çocuklara kurum tarafından ferdi kaza sigortası yapılıyor.

Mahmutlar’da yeni kurulan Özel ABC Kreş ve gündüz bakım evi 2 ile 6 yaş grubundaki tüm öğrencilere Türkçe ve yoğun şekilde de İngilizce eğitim vermeye devam ediyor. Pedagog ve Müzik branş öğretmenleri 3 ve 4 dil bilmesiyle öğrencilerin artı eğitimine destek oluyor.

HOCKLEY TECRÜBESİ İLE ÖNE ÇIKIYOR

Özel ABC Kreş ve gündüz bakım evi Kurucusu Ebru Zekiye Hockley’in, İngiltere’de 10 yıllık kreş öğretmenliği tecrübesi ve Alanya’da 9 yıllık İngilizce Branş Öğretmenliği tecrübesi de eklenince özel ABC Kreş Gündüz Bakım evi öğrencilerine olumlu olarak yansıyor.

İNGİLTER’DE VE NORVEÇ’DE KARDEŞ OKULLAR VAR

Ayrıca Özel ABC Kreş ve gündüz bakım evinin İngiltere’de 1, Norveç’te 2 olmak üzere üç kardeş kreş okulu da bulunmakta, bu okullar arasında faaliyet paylaşımları da yapılmakta. Özel ABC kreş ve gündüz bakım evinde ayda 2 defa Pedagog dersleri, aile seminerleri, haftada iki gün İngilizce dersi,  haftada iki defa halk oyunları dersi, haftada bir defa müzik dersi ve kayıtlı tüm çocuk öğrencilerin ferdi kaza sigortaları yapılmakta ve ücreti Özel ABC kreş ve bakım evi tarafından karşılanmakta olduğu edindiğimiz bilgiler arasında yer almakta.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar