Pislikten geçilmiyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Pislikten geçilmiyor
Paylaş
Tarih : 03 Nisan 2017 - 9:39

8a51cedf-b958-478c-9cfa-5ed76d445b93Mahmutlar Barbaros Caddesi zerinde bulunan süs havuzu aylardır pislik içerisinde kaderine terk edilmiş durumda.
Mahmutlar Post Gazetesi’nin defalarca gündeme getirdiği ve vatandaşların adeta ‘yaptırılsın’ diye feryat ettiği süs havuzlarının çoğunluğu kırık pislik içerisinde kaderine terk edilmiş bir vaziyette onarılmayı bekliyor.

Mahmutlar Barbaros Caddesi üzerindeki GreenPeace Otel karşısında bulunan süs havuzu yağışlar nedeniyle içerisine biriken kirli sular ve çöplerle görüntü kirliliği yaratırken, süs havuzunun aylardır hiçbir şekilde bir yetkili tarafından onarılıp bakım çalışması yapılmaması vatandaşları adeta hayrete düşürüyor.

Mahmutlar Post Gazetesi’ne açıklamalarda bulunarak seslerini yetkililere duyurmaya çalışan vatandaşlar şu ifadeleri kullandı. Vatandaşlar, “Mahmutlar bir turizm bölgesi ve Mahmutlar’da böyle şeylerin görünmemesi gerekli. Belediyemiz kapandığından beri hizmet alamaz olduk, yapılan tüm işler yarım yamalak oluyor ve baştan sağma. Bunların yanında bir de hiç yapılmayanlar var örneğin bu süs havuzu gibi. Bu süs havuzu aylardır pislik içerisinde fakat ilgilenen hiçbir yetkili yok, adeta sahipsiz kaldık. Yetkililerden bu ve bunun gibi sorunlarımızın derhal çözmelerini  rica ediyoruz” dediler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar