PTT’ye tepki

Ana Sayfa » Haberler » Üst Manşet » PTT’ye tepki
Paylaş
Tarih : 25 Temmuz 2016 - 10:43

13726757_1138564386216642_6872761149593857938_nMahmutlar’daki apartman ve sitelerden PTT’nin uygulamalarına tepki var. Posta dağıtıcıları apartman ve sitede bulunan vatandaşlara getirdikleri mektup veya benzeri evrakları kişiye teslim edemeyince veya kişiyi bulunduğu adreste bulamayınca apartman ve sitenin kapı camlarına kağıt sticer yapıştırıyor.

Bu kağıt sticerler camda hem görüntü kirliliği hem de pis bir görüntü yapıyor diyen vatandaşlar PTT’nin bu uygulamaya bir son vermesi gerekir dediler. Vatandaşlar, “ Bizim kapılarımız PTT’nin ilan panosu değil.  Bazı zamanlarda evde olmamıza rağmen posta dağıtıcıları mektuplarımızı kapı önlerine veya kapının demirlerine kıstırıp bırakıp gidiyor. Resmi evrakları veya ileti evraklarını adreste bulunamadı diyerek kapı camlarına veya benzeri yerlere yapıştırıp gidiyor. Böyle bir uygulama istemiyoruz. Posta dağıtıcıları evraklarımızın kapılarına kadar gelmelerini ve bulamazsa kendilerine ait apartman içerisindeki kişinin kendisine ait kapıya yapıştırmalarını istiyoruz.  Mahmutlar PTT Müdürüne kaç defa iletmemize rağmen uygulama aynen devam ediyor. Kapılarımız PTT’nin ilan tahtası değil” dediler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hizmet yoksa oy da yok!
Hizmet yoksa oy da yok!

‘Mahmutlar’a hizmet gelmiyor, yatırımlar hep başka yerlere yapılıyor” diyen Mahmutlar halkı, “Siyasetçiler niçin Mahmutlar’a üvey evlat

AKP’de ‘Savaş’ sürüyor
AKP’de ‘Savaş’ sürüyor

AK Parti Alanya kongresinde liste sürprizi yaşayan Mahmutlar’lı AK Partililer Mahmutlar’da AK Parti teşkilatının kurulmasını geciktiriyorlar.

Zabıta esnaf el ele
Zabıta esnaf el ele

Mahmutlar Zabıta Amiri Ali Aşık ve Zabıta Memurları, Mahmutlar’daki esnafları ziyaret ederek Turizm sezonu öncesi Zabıta – Esnaf birlikteliği