PTT’ye tepki

Ana Sayfa » Haberler » Üst Manşet » PTT’ye tepki
Paylaş
Tarih : 25 Temmuz 2016 - 10:43

13726757_1138564386216642_6872761149593857938_nMahmutlar’daki apartman ve sitelerden PTT’nin uygulamalarına tepki var. Posta dağıtıcıları apartman ve sitede bulunan vatandaşlara getirdikleri mektup veya benzeri evrakları kişiye teslim edemeyince veya kişiyi bulunduğu adreste bulamayınca apartman ve sitenin kapı camlarına kağıt sticer yapıştırıyor.

Bu kağıt sticerler camda hem görüntü kirliliği hem de pis bir görüntü yapıyor diyen vatandaşlar PTT’nin bu uygulamaya bir son vermesi gerekir dediler. Vatandaşlar, “ Bizim kapılarımız PTT’nin ilan panosu değil.  Bazı zamanlarda evde olmamıza rağmen posta dağıtıcıları mektuplarımızı kapı önlerine veya kapının demirlerine kıstırıp bırakıp gidiyor. Resmi evrakları veya ileti evraklarını adreste bulunamadı diyerek kapı camlarına veya benzeri yerlere yapıştırıp gidiyor. Böyle bir uygulama istemiyoruz. Posta dağıtıcıları evraklarımızın kapılarına kadar gelmelerini ve bulamazsa kendilerine ait apartman içerisindeki kişinin kendisine ait kapıya yapıştırmalarını istiyoruz.  Mahmutlar PTT Müdürüne kaç defa iletmemize rağmen uygulama aynen devam ediyor. Kapılarımız PTT’nin ilan tahtası değil” dediler.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”
Çavuşoğlu, “Zaman sarılma zamanı”

Hemşerimiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mahmutlar’a gelerek AK Parti Mahmutlar seçim ofisini açtı. Geniş koruma ordusunun kuş uçurtmadığı