Restorancılar toplanıyor

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Restorancılar toplanıyor
Paylaş
Tarih : 27 Nisan 2015 - 11:18

nurettinMahmutlar Restorancılar ve Lokantacılar Derneği Mahmutlar’daki tüm faal olan restorancıları  ve lokantacıları bugün saat 14.00’da Malibu Restoranda toplantıya davet etti.
28-04-2015 Salı (Bugün) saat 14.00’da yapılacak olan toplantının amacı bilgilendirme toplantısı olarak açıklandı. Restorancılar ve Lokantacılar Derneği Başkanı Nurettin Göbüt, toplantı ile ilgili Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundu. Göbüt, “Sezon girişi sebebiyle tüm restoran ve lokantacı meslektaşlarımızı ve üyelerimizi bizleri ilgilendiren konular üzerine bilgi vermek için bir araya geleceğiz. Tüm meslektaşlarımı bu toplantıya bekliyorum” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar