SAİT ŞAHİNYaylalı Mahallesi Muhtarı Sait Şahin Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesinin Mahallesine yaptığı yatırımlar için Yücel ev Türel’e teşekkür etti.
Yaylalı Muhtarı Sait Şahin Mahallesine yapılan yatırımlardan memnun. Şahin Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’r kurum Müdürlerine teşekkür etti.
 YÜCEL HEP YANIMIZDA
Dört yıl önce göreve geldiğimde Mahallemdeki eksiklikleri tespit ederek ilgili kurum ve kuruluşlarla irtibata geçerek sorunları ilettim. Açıklaması yapan Muhtar Şahin, “Alanya Belediyesi Mahalleme 8,5 kilometre asfalt yaptı. Üniversite sınırında bulunan Karakoyak sokağımıza yine Alanya Belediyesi tarafından iki kilometre sıcak asfalt yapılması programa alındı. Bir çocuk parkı ve gençlerimiz için toplantı salonu ihalesi yine Alanya Belediyesi tarafından yapıldı. Mart ayı içerisinde inşası başlayacak. Her zaman yanımızda bulunan Başkanımız Adem Murat Yücele bu hizmetler ve yatırımlar için teşekkür ederim” dedi.
TÜREL’E TEŞEKKÜR
Antalya Büyükşehir Belediyesi Mahmutlar Yangılı Caddesi’nden başlayarak mahalleme kadar sıcak asfalt çalışması yaptı” diyerek sözlerini sürdüren Muhtar Şahin, Büyükşehir Belediyesi mezarlıklarımızı temizliyor. Ölüye saygısı olmayanın diriye hiçbir saygısı olmaz. Yaylalı Mahallesinin Yaylası olan Boyalı yaylasının 4 mahallesine bu yaz şebeke suyu verilecek. ASAT olarak projesi hazırlandı. Devlet kurumları ile de program dahilindeçalışmalarımız devam ediyor. Yine Boyalı Yaylasına sulama suyu ile ilgili DSİ 13. Bölge Müdürlüğü tarafından çalışmalar yapılıyor. 2018 Mart ayında ihalesi yapılacak. Yaylada bulunan Karamuar mevkiinde Elektrik hattı çekilecek. Yıllardır elektriksiz kalan halkımız aydınlığa kavuşacak. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Allah’ın izni ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Elbette muhalefetimiz olacak biz hizmet etmek için mücadeleye devam edeceğiz. Yaylalı Mahallesine kim bir taş üstüne taş koyarsa Allah razı olsun. Hizmetlerinden dolayı Antalya Büyükşehir Belediyesi Bakanı Menderes Türel’e ekibine, ASAT yetkililerine kurum müdürlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.