12243047_905281299550276_5829065350961188216_nHer hafta farklı meslek gurupları ile istişare toplantısı yaparak sektörel konuları masaya yatıran ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, 12 Kasım 2015 Perşembe günü de 9. Komite (Kırtasiye malzemeleri, fotoğrafçılık, reklam tanıtım, matbaa), 11. Komite (Büro mobilyaları, perde mefruşat, halı ve aydınlatma) ve 13. Komite üyeleriyle (Orman ürünleri ticareti, boya, hırdavat, çatı malzemeleri) bir araya geldi.
Alanya Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen kahvaltılı istişare toplantısına ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in yanı sıra, Tarım İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar, SGK İlçe Müdürü Halil Murat Uyar, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim, Alanya Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, ALTSO Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda komite üyesi katıldı.
Toplantıda, üyelere oda yönetim kurulu faaliyetlerini anlatan ve sektörel talepleri dinleyen Başkan Şahin, 2013 Haziran ayında göreve geldikleri günden bu yana gerçekleştirdikleri projelerden söz etti.
Meslek komite üyelerinin görüş ve önerilerini çok önemsediklerini söyleyen Şahin, söz verdikleri tüm projeleri üyelerden aldıkları güçle gerçekleştirdiklerini söyledi. Alanya’nın turizm, inşaat ve tarım alanlarında kendisini daha fazla geliştirmesi için var güçleri ile çalıştıklarına işaret eden Başkan Şahin,” Piyasadaki gelişmeleri birinci ağızdan öğrenmek istiyoruz. Her üyemizin görüş ve önerileri ile sorunları bizim önceliğimizdir” dedi.