Şampiyonlar coşku ile karşılandı

Ana Sayfa » Haberler » Spor » Şampiyonlar coşku ile karşılandı
Paylaş
Tarih : 30 Ocak 2018 - 14:24

DSC_0032 DSC_0017 DSC_0027Antalya 1. Amatör ligde şampiyon olan temsilcimiz BSR İnşaat Mahmutlarspor Play-off maçları sonucu süper amatör lige çıkma kupasını Antalya’dan alarak Mahmutlar’a geldi.

Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top başta olmak üzere Mahmutlar Tayfa taraftar grubu ve Mahmutlarspor yöneticileri takımı Mahmutlar Barbaros Caddesi saat kulesi yanında Türk Bayrağı ile karşıladılar.

Meşale yakarak takımlarını coşku ile karşılayan Mahmutlar Tayfa grubu mavi beyaz şampiyon Mahmutlarspor tezahüratı ile şampiyon BSR İnşaat Mahmutlarsporlu futbolcuları bağırlarına bastılar. Antalya Zeytinköy maçı öncesi 07 Taraftar grubunun 4 holigon üyesi tarafından tartaklanan Mahmutlar Tayfa üyesi Samet Karakoç’a kupayı hediye ettiler.

Samet Karakoç kupa ile objektiflere poz verdi.

Önümüzdeki sezon Antalya Süper Amatör ligde Mahmutlar’ı temsil edecek olan temsilcimiz Mahmutlar’a önemli bir gün daha yaşattı. Yılmaz Bağışlar başkanlığındaki Mahmutlarspor yönetimi Süper Amatör lig için çalışmalara şimdiden başladılar. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Mahmutlar’ı sevince boğarak tarihi bir gün yaşatan başta teknik heyete Mahmutlarspor Başkanı ve yönetimine hiçbir maçta yalnız bırakmayan Mahmutlar Tayfa grubuna ve desteklerini esirgemeyen tüm esnaflarımıza çok teşekkür ederiz.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Özdemir, “Adayım” dedi
Özdemir, “Adayım” dedi

2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Muhtar adayları tek tek adaylığını açıklamaya başladı. Mahmutlar’lı Turizmci Ali Özdemir

İşte  başarı bu…
İşte başarı bu…

Mahmutlar Kılıçaslan İlkokulu birkaç yıl öncesinde yardıma muhtaç bir okulken şimdi tüm ihtiyaç sahibi okullara yardım göndermeye başladı. Bir

Ağa Bulgaristan’da
Ağa Bulgaristan’da

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz, “Sofya’da yapılan turizm fuarında Alanya’ya kardeş şehir teklifi geldi”