Sanayi’de genel kurul

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Sanayi’de genel kurul
Paylaş
Tarih : 12 Haziran 2018 - 9:37

Mahmutlar Küçük Sanayi Sitesi’nde Olağan Genel Kurul yapılacak. 23 Haziran 2018 tarihinde s-Sanayi bünyesinde kooperatife ait idari binada yapılacak olan Genel Kurulda ‘Faaliyet Raporu bilanço, gelir gider tablosunun ibrazı, yönetim kurulu huzur haklarının görüşülmesi, 2 etap inşaat alanındaki bir adet eksik işyerinin görüşülmesi, imara aykırı yapılan eklerin yıkılması ve sanayi sitesindeki yaşanan olumsuzluklarla ilgili görüşme yapılması.

Ayrıca 23 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulda gerekli çoğunluk sağlanmazsa aynı adres ve saatte 30 Haziran 2018 günü çoğunluk aranmaksızın genel kurulun yapılacağı öğrenildi.

Genel kurulda 2. Etap işyerlerinin kura çekimi ile ilgili görüş alışverişinde bulunacağı da edinilen bilgiler arasında yer aldı.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Hasret kalmıştık..
Hasret kalmıştık..

MAHKOD’un düzenlediği Kurum, Kuruluş ve Siyasi Partilerin Mahalle teşkilatlarının destek verdiği bayramlaşma programına yüzlerce kişi katıldı.

CK isyanı hortladı
CK isyanı hortladı

Okuyucumuz Cenap Arapkirli CK Akdeniz Elektrik kurumunun gönderdiği Elektrik Faturaları kaleminde bulunan “Güvence Bedeli” parasını geri aldı.

Salyongoz satmaya devam
Salyongoz satmaya devam

Mahmutlar D-400 Karayolu üzerinde kurulan bir stantta Misyonerlik aşılama faaliyeti sürüyor. Vatandaşların büyük tepkiler gösterdiği çalışmalar