34.975 resmi nüfusu ve 21 bin seçmeni bulunan Mahmutlar’da siyasi partiler seçim ofislerini açtılar. Antalya Bölgesi’nde ilk seçim ofisini Mahmutlar’da CHP açtı. Sırasıyla CHP, İYİ Parti, MHP ve AK Parti seçim ofislerini ardı ardına açarken, partiler arasında dostluk ön plana çıktı.
Saygı ve sevgi çerçevesinde Mahmutlar’da bir seçim kampanyası sürdürülürken, sosyal medyada kişisel bazı tartışmalar olsada diğer paylaşımcılar tarafından uyarılar da geliyor.
AK Parti, seçim ofisini Barbaros Caddesi’nde bulunan büyük Migros Market arkasında yer alan Atlas İnşaat altında, CHP, Mehmet Çakır Caddesi’nde Yılmaz Bağışlar’ın yaptığı Eftalia Park Plaza altında, MHP Barbaros Caddesinde Ömer Özbek’in yaptığı Yenisey İnşaat altında ve İYİ Parti Atatürk Caddesi’nde Hasan Basar’ın yaptığı BSR İnşaat altında yer alıyor. Milletvekili adaylarının kesinleşmesinden sonra her parti Milletvekillerini Seçim ofislerinde ağırlamaya başladılar ve esnaf gezileri başladı. Esnaflar siyasi parti araçlarının caddelerde anons ve müzik yayını yapmalarını veya kısık ses desibeli ile yapmalarını istediler.