Selçuklu 2. oldu

Ana Sayfa » Haberler » Güncel » Selçuklu 2. oldu
Paylaş
Tarih : 30 Ocak 2017 - 14:14

c55fd5e7-54dd-4876-9717-cc29d214909bBilindiği üzere Selçuklu Ortaokulu Kız Futsaltakımı geçtiğimiz günlerce Alanya’da okullar arası düzenlenen futsal yarışmasında şampiyon olmuştu. Başarılı sporcularımız Antalya’da Alanya’yı temsil etme hakkı kazanmıştı. Antalya’da yapılan müsabakalarda da 2. olan Selçuklu Ortaokulu Mahmutlar’a yine büyük sevinç yaşattılar.
İMKANLARI OLSA DAHA ÇOK BAŞARI ELDE EDECEKLER

Henüz bir spor sahası bile olmayan Mahmutlar’ın gençlerinin sporda ne kadar başarılı olduğu bir kez daha gözler önüne serildi ve imkanları kısıtlı olmasına rağmenAlanya’da Şampiyon olarak Antalya’da 2. olma başarısı gösterdiler.

Alanya’yı Antalya bölgesinde temsil etme kazanan şampiyon Mahmutlar Selçuklu Ortaokulu sporcularıimkanları yeterli olsaydı kim bilir daha ne türlü başarılara imza atacaklardı.
Selçuklu Ortaokulu Kız Futsal Takımını ASAT Gençlik ve Spor Kulübü Genel Koordinatör Necati Yıldırım sporcuların yanına müsabakalar boyunca destek verdi.
SARIKAN, “TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Öğrencilerin bu başarısını içtenlikle kutladığını belirten Selçuklu Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Mahmut Sarıkan, “Öncelikle bu başarıda emeği olan beden eğitimi öğretmenlerimiz Ayşe Küçükyıldız başta olmak üzere öğrencilerimize ve Okul Müdürümüz Veli Uğur’a çok teşekkür ediyoruz ayrıca okulumuza maddi ve manevi olarak destek veren tüm hayırsever ve yöneticilerimizeteşekkür ediyorum. Bu başarı birlik ve beraberliğimizin ve inancın zaferidir. Çocuklarımıza sahip çıkalım onlar bizim geleceğimizdir” dedi.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak bizde bu azimli ve yetenekli gençlerimizi gönülden tebrik eder hayatları boyunca her zaman böyle şampiyonluklar elde etmelerini ümit ediyoruz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

 Lağım gibiyiz…!
 Lağım gibiyiz…!

Geçtiğimiz hafta Arıtmadan gelen ağır fosseptik kokusu Mahmutlar’da yaşayan halkı canından bezdirdi. Bakteri aşılama çalışmaları ile kokunun

Esnaflardan MAHKOD’a destek
Esnaflardan MAHKOD’a destek

Mahmutlar’ın şehirleşmesi için kurulan Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD’a esnaf desteği sürüyor. Geçtiğimiz hafta MAHKOD’a

Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor
Devletin imkanları hoyratça kullanılıyor

Mahmutlar’ın eniştesi Eski Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya Yayla yollarındaki karayollarının çalışmasını eleştirdi. Her gün yayla